Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polski Związek Radioorientacji Sportowej

****************************************
*  ARDF World Cup   Albena/Bulgaria  *
*     1.9.2016         Sprint        *
****************************************
Competition: 1.09.2016   from 8.00
Band/Limit: 80-m-band / 60 min
Competitors: W12 W14 W16 W19 W21 W35 W50 W60 M12 M14 M16 M19 M21 M40 M50 M60 M70 Com +Hlp
  13 12 13 16 18 6 10 6 19 14 30 26 28 20 23 18 13 =285 =285

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W12C a t e g o r y   W12W12
13 Com +++ Foxes 1 2 6! 11 14 +++ Route >1170m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Li, Wei CHN   9'57 6 270
2. Huang, Meimei CHN   11'15 6 70
3. Liu, Jun Le CHN   11'44 6 290
4. Huang, Ziyu CHN   13'00 6 69
5. Liang, Xun CHN   13'50 6 63
6. Li, Luo Yuan CHN   14'52 6 276
7. Chen, Yujia CHN   16'03 6 66
8. Myroshnychenko, Yelyzave UKR   20'06 6 177
9. Xie, Yue Ying CHN   30'21 6 275
10. Lin, Xiao Lei CHN   52'17 5 421
11. He, Tangyue CHN   35'48 3 65
12. Huang, Haoyu CHN   38'46 3 67
13. Liu, Xingyu CHN   55'00 3 64

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W14C a t e g o r y   W14W14
12 Com +++ Foxes 1 2 4 6! 11 13 14 +++ Route >1660m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Xu, Yi CHN   19'28 8 71
2. Liang, Si Ying CHN   21'39 8 273
3. Melnikova, Svetlana RUS   22'01 8 428
4. Li, Yun Zhou CHN   23'42 8 291
5. Ou, Hui Ming CHN   26'18 8 272
6. Zhavoronkova, Anna RUS   26'35 8 259
7. Wu, Fan CHN   27'32 8 271
8. Zhang, Wen Yan CHN   29'15 8 285
9. Xu, Xiyu CHN   36'23 8 72
10. Rutkowska, Magdalena POL   35'49 6 130
11. Yan, Jingya CHN   37'32 5 325
12. Zhang, Miaoyang CHN   20'28 3 324

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W16C a t e g o r y   W16W16
13 Com +++ Foxes 1 2 3 6! 11 13 14 +++ Route >1780m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Yan, Ru Yu CHN   17'45 8 283
2. Jiang, Zhao Fei Fan CHN   19'59 8 293
3. Puhach, Mariia UKR   22'59 8 172
4. Zheng, Xuehong CHN   24'29 8 327
5. Guo, Qian Qian CHN   24'57 8 269
6. Panchuk, Nataliia UKR   25'53 8 171
7. Andreeva, Polina RUS   25'57 8 221
8. Deptulska, Maria POL SP2KMH 27'40 8 128
9. Chen, Xuejiao CHN   27'43 8 323
10. Wu, Yidi CHN   28'37 8 73
11. Topalova, Veselina BUL   35'21 8 25
12. Li, Wenbo CHN   40'09 8 309
13. Wang, Naiyu CHN   38'38 6 310

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W19C a t e g o r y   W19W19
16 Com +++ Foxes 1 2 3 4 6! 11 13 14 15 +++ Route >2150m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Ovchinnikova, Tatyana RUS   18'59 10 246
2. Naumenko, Luchana UKR   19'54 10 165
3. Sobotková, Anna CZE   20'08 10 98
4. Piskareva, Kristina RUS   21'17 10 255
5. Bžatková, Kateřina CZE   21'26 10 397
5. Abdullina, Ekaterina RUS   21'26 10 242
7. Melnikova, Nadezhda RUS   23'25 10 225
8. Rogovinskaia, Polina RUS   25'02 10 254
9. Ishchenko, Anastasiia UKR   27'42 10 163
10. Filová, Barbora SVK   28'06 10 406
11. Nychyporuk, Elvira UKR   28'09 10 166
12. Konoplitska, Karyna UKR   30'29 10 164
13. Yang, Xinyi CHN   39'04 10 74
14. Bouchalova, Justyna CZE   43'42 10 99
15. Budaeva, Elena RUS   27'32 9 257
16. Parshinoseva, Anelina RUS   35'34 8 357

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W21C a t e g o r y   W21W21
18 Com +++ Foxes 2 3 4 5 6! 11 12 14 15 +++ Route >2520m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Parkhomenko, Oleksandra UKR   19'33 10 159
2. Veremeienko, Yevheniia UKR   21'22 10 156
3. Fursa, Olena UKR   22'36 10 328
4. Léharová, Alžběta CZE   22'55 10 91
5. Valcheva, Stanimira BUL   23'07 10 10
6. Kolomnina, Ekaterina RUS   23'25 10 215
7. Denisova, Anastasia BLR   24'07 10 393
8. Giklova, Natalia RUS   26'14 10 207
9. Marynchenko, Mariana UKR   26'25 10 158
10. Jelínková, Šárka CZE   26'52 10 417
11. Zinchuk, Ira UKR   27'19 10 429
12. Macinská, Jana SVK   28'22 10 413
13. Dolníková, Veronika SVK   28'54 10 412
14. Králová, Miriam SVK   33'28 10 411
15. Dapkute, Iveta LTU   40'16 10 118
16. Chen, Zhijun CHN   53'41 10 422
17. Valcheva, Daniela BUL   42'22 7 28
18. Cao, Huijan CHN   45'46 7 425

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W35C a t e g o r y   W35W35
6 Com +++ Foxes 2 3 4 5 6! 11 12 14 15 +++ Route >2520m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Platonova, Irina RUS   23'35 10 212
2. Kalenova, Svetlana RUS   25'16 10 253
3. Mateeva, Steliana BUL   28'35 10 18
4. Mezhevaya, Alla USA   35'21 10 196
5. Hrakholskaya, Ala BLR   27'17 9 390
6. Zhuang, Xiaoyun CHN   44'21 4 301

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W50C a t e g o r y   W50W50
10 Com +++ Foxes 1 2 3 6! 11 14 15 +++ Route >1810m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Fekiačová, Mária SVK   20'14 8 136
2. Šrůtová, Marcela CZE   21'31 8 89
3. Savinykh, Larisa RUS   22'18 8 214
4. Kniazeva, Svetlana RUS UB4HOA 22'24 8 256
5. Denisova, Natallia BLR   23'37 8 391
6. Andriunina, Alla RUS   26'59 8 202
7. Vasilena, Lena RUS   29'49 8 354
8. Bagdasarova, Silvia BUL   31'38 8 20
9. Roethe, Brigitte CAN   33'40 8 395
10. Raikovska, Tsonka BUL   44'58 8 19

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W60C a t e g o r y   W60W60
6 Com +++ Foxes 1 2 4 6! 11 13 14 +++ Route >1660m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Koroleva, Galina RUS   22'28 8 209
2. Hornyai, Pirosk Lászlóné HUN   30'35 8 113
3. Bromer, Ruth USA WB4QZG 41'45 8 358
4. Gulieva, Galina RUS   42'34 8 249
5. Fijlstra, Jenny NED   42'46 8 124
6. Khoroshavina, Ludmila RUS   29'14 7 251

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M12C a t e g o r y   M12M12
19 Com +++ Foxes 1 2 6! 11 15 +++ Route >1250m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Dvornikov, Danylo UKR   10'13 6 173
2. Redka, Yehor UKR   11'56 6 175
3. Lu, Cheng CHN   13'24 6 44
4. Luo, Zhao Wei CHN   13'46 6 278
5. Liu, Jinchong CHN   14'10 6 38
6. Yao, Yifeng CHN   16'24 6 42
7. Wang, Haoyang CHN   17'19 6 41
8. Yang, Yuan Yue CHN   17'41 6 277
9. Xie, Jiayan CHN   33'53 6 32
10. Xu, Muxuan CHN   51'11 6 39
11. Luo, Zhuoyao CHN   19'27 5 46
12. Zhong, Minxue CHN   32'07 4 36
13. Jiang, Xiaoyu CHN   32'13 4 40
14. Jin, Yifan CHN   36'29 4 31
15. Cai, Yubin CHN   40'56 4 35
16. Xie, Jason CHN   46'06 4 33
17. Huang, Junsheng CHN   54'51 3 37
18. Shen, Dongxu CHN   30'50 2 34
SPW Zhang, Wen Ding CHN   DNF   274

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M14C a t e g o r y   M14M14
14 Com +++ Foxes 1 2 3 6! 11 14 15 +++ Route >1810m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Denysenko, Dmytro UKR   15'22 8 174
2. Danchishen, Daniil RUS   15'58 8 235
3. Dai, Nuo Ge CHN   19'01 8 286
4. Guan, Weiyan CHN   19'10 8 423
5. Zheng, Tian Shu CHN   22'08 8 279
6. Stetsiuk, Artur UKR   22'18 8 176
7. Babaev, Sergei RUS   25'33 8 237
8. Huang, Mengqun CHN   30'00 8 43
9. Li, Zibin CHN   31'49 8 47
10. Xie, Kunda CHN   33'09 8 49
11. Li, Xiang CHN   46'22 8 280
12. Zashev, Vasil BUL   48'51 8 29
13. He, Leyu CHN   33'03 7 319
14. Tan, Xufei CHN   53'30 3 50

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M16C a t e g o r y   M16M16
30 Com +++ Foxes 1 3 4 6! 11 13 14 15 +++ Route >2050m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Karpovych, Fedir UKR   16'36 9 168
2. Sobolin, Daniil RUS   17'10 9 262
3. Chen, Haifeng CHN   20'31 9 312
4. Kotov, Viacheslav RUS   20'57 9 233
5. Komarov, Dmitrii RUS   21'03 9 234
6. Chesnikov, Egor RUS   21'07 9 232
7. Zhang, Yuehang CHN   22'09 9 321
8. Hou, Zhen Hai CHN   22'28 9 282
9. Liu, Yakun CHN   23'08 9 326
10. Popovchenko, Anatolii UKR   23'58 9 167
11. Gan, Jia Lin CHN   24'09 9 288
12. Wang, Xiewei CHN   26'05 9 59
13. Drobnjak, Filip MNE   27'42 9 330
14. Debopre, Iaroslav UKR   28'08 9 169
15. Wang, Ludi CHN   28'28 9 322
16. Liu, Zhaoxi CHN   28'34 9 54
17. Chi, Yong Ting CHN   33'49 9 268
18. Huang, Jun Qi CHN   34'11 9 424
19. Besovic, Dejan MNE   38'08 9 331
20. Xie, Lianjun CHN   39'23 9 53
21. Shulenin, Danila RUS   43'11 9 236
22. Li, Xun Tai CHN   45'57 9 287
23. Li, Yucan CHN   56'56 9 320
24. Chen, Jin Heng CHN   31'13 8 267
25. Lu, Zhikai CHN   16'50 7 52
26. Zhou, Junkai CHN   34'00 6 56
27. Yang, Jia Long CHN   37'05 6 316
28. Zeng, Run Yang CHN   19'33 5 281
29. Bolshedrovski, Artem RUS   54'56 4 360
- Lin, Qilei CHN   3'49 B 48

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M19C a t e g o r y   M19M19
26 Com +++ Foxes 1 3 4 5 6! 11 12 14 15 +++ Route >2440m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Šrom, Dominik CZE   17'19 10 398
2. Šimáček, Martin CZE   18'06 10 400
3. Palamarchuk, Artem UKR   18'44 10 193
4. Nadtochyi, Ruslan UKR   19'24 10 154
5. Kinc, Martin CZE   19'45 10 93
6. Pan, Zi Qiu CHN   19'46 10 294
7. Račko, Lukáš SVK   20'21 10 403
8. Bakchinov, Vladimir RUS   21'42 10 206
9. Dovhopol, Rostyslav UKR   22'02 10 162
10. Nikita, Ivanov RUS   22'31 10 238
11. Savov, Stefan BUL   23'06 10 4
12. Pankratov, Evgenii RUS   23'17 10 231
13. Zelikov, Sergei RUS   23'26 10 426
14. Zolochevskyi, Ruslan UKR   24'04 10 161
15. Cuninka, Ján SVK   25'50 10 404
16. Tsenkov, Tsenko BUL   27'29 10 2
17. Jurčík, Tomáš SVK   28'38 10 405
18. Liang, Zhanrui CHN   33'42 10 55
19. Kiril, Venev BUL   47'38 10 5
20. Matsuo, Chiaki JPN   49'35 10 402
21. Gao, Maojun CHN   26'24 9 60
22. Savov, Martin BUL   35'43 9 3
23. Feng, Langran CHN   46'50 9 62
24. Zhou, Xinen CHN   31'28 8 58
25. Kong, Fanye CHN   48'21 5 61
SPW He, Langkun CHN   DNF   57

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M21C a t e g o r y   M21M21
28 Com +++ Foxes 1 2 3 4 5 6! 11 12 13 14 15 +++ Route >2720m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Rodionov, Ivan RUS   17'52 12 218
2. Rodionov, Bogdan RUS   17'57 12 219
3. Ivanko, Oleksii UKR   18'47 12 149
4. Babeu, Alexandru ROM   19'39 12 86
5. Marchuk, Oleksandr UKR   19'50 12 153
6. Šrom, Jakub CZE   21'09 12 92
7. Kazymov, Vladislav RUS   21'20 12 245
8. Mukovnin, Pavel RUS   21'52 12 258
9. Shtanko, Sergii UKR   22'02 12 151
10. Kalyagin, Dmitriy RUS   22'09 12 355
11. Gomzyk, Andry CZE   22'12 12 416
12. Vichyn, Sergiy UKR   23'39 12 146
13. Pu, Xiao Nian CHN   25'14 12 284
14. Kliubchenko, Yevhen UKR   26'08 12 150
15. Bielikov, Oleksandr UKR   31'05 12 147
16. Godunov, Eduard RUS   32'07 12 227
17. Algirdas, Bartkevicius LTU   34'07 12 351
18. Taupeka, Dzmitry BLR   35'10 12 79
19. Shao, Xuyong CHN   36'49 12 314
20. Dedic, Jovan MNE   38'40 12 332
21. Huang, Hai CHN   42'10 12 303
22. Kirgetov, Michail RUS   21'26 *11 241
23. Liao, Yu CHN   30'22 11 298
24. Yan, Xu Zhang CHN   43'39 11 427
25. Qi, Hui Qun CHN   51'55 11 418
26. Král, Adam SVK   27'58 7 407
27. Košut, Martin SVK   36'27 6 409
28. Deng, Ziqi CHN   33'25 3 431

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M40C a t e g o r y   M40M40
20 Com +++ Foxes 1 2 3 4 5 6! 11 12 13 14 15 +++ Route >2720m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Afonkin, Vadim USA KB1RL1 21'09 12 80
2. Redka, Maksym UKR   21'42 12 152
3. Zolochevskyi, Kostiantyn UKR   21'51 12 180
4. Petrov, Vadim RUS   23'16 12 230
5. Gniedov, Volodymyr UKR   23'47 12 178
6. Korolev, Dmitry RUS   23'48 12 220
7. Davydenko, Iurii UKR   24'48 12 181
8. Masilionis, Remigijus LTU   25'06 12 352
9. Mokrý, Pavel CZE OK2PMA 27'18 12 88
10. Ivanov, Ivailo BUL   31'56 12 14
11. Kostov, Zlatin BUL   33'09 12 12
12. Sobolin, Sergei RUS   33'11 12 430
13. Mitev, Nikolai BUL   34'24 12 13
14. Wei, Yu CHN   38'01 12 299
15. Saito, Toshiyuki JPN JN2LPL 43'13 12 114
16. Stoyanov, Svetoslav BUL   45'16 12 15
17. Dinse, Björn NED PA4BWD 46'43 12 121
18. Shaidaiuk, Kirill RUS   33'57 11 213
19. Ishikawa, Tomomichi JPN JL2THY 44'33 4 115
OVT Liu, Shitou CHN   81'34 9 304

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M50C a t e g o r y   M50M50
23 Com +++ Foxes 1 2 3 4 6! 11 13 14 15 +++ Route >2150m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Williams, David GBR M3WDD 19'44 10 194
2. Zelenskyi, Sergii UKR   20'06 10 185
3. Denisov, Valery BLR   21'11 10 392
4. Nikolov, Daniel BUL   21'23 10 16
5. Babeu, Pavel ROM   21'33 10 87
6. Chalk, Steve GBR SWL 21'42 10 195
7. Kruchinin, Eduard RUS   21'48 10 211
8. Deptulski, Tomasz POL SP2RIP 22'08 10 129
9. Burda, Iurii RUS   22'15 10 244
10. Dapkus, Robertas LTU   23'05 10 120
11. Mejevoi, Nicolai USA   23'42 10 199
12. Fekiač, Jozef SVK OM3CCE 26'24 10 414
13. Pugach, Mykhailo UKR   27'06 10 183
14. Parkhomenko, Viacheslav UKR   27'19 10 182
15. Burgonutdinov, Albert RUS   29'11 10 247
16. Qi, Jihui CHN   30'36 10 289
17. Wright, William USA WB6CMD 32'41 10 201
18. Hu, Liming CHN   34'10 10 297
19. Mimura, Masahiko JPN JH1BVS 39'45 10 116
20. Haugaard-Pedersen, Peder SWE SM0GNS 25'49 9 143
21. Jiang, Guoyong CHN   37'34 9 296
22. Zhao, Da Hong CHN   50'11 8 419
23. Wanner, Nikolai GER   34'01 3 106

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M60C a t e g o r y   M60M60
18 Com +++ Foxes 1 2 3 6! 11 12 15 +++ Route >1890m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Ivanchykhin, Mykola UKR   15'03 8 189
2. Guliev, Chermen RUS   15'05 8 248
3. Mukhitov, Nazhib RUS   17'13 *8 210
4. Kovács, Attila Gábor HUN   18'06 8 110
5. Ljungström, Peter SWE SM5KMU 20'01 8 141
6. Roethe, Nicholas CAN   21'43 *8 396
7. Petkov, Mincho BUL   22'20 8 23
8. László, Károly HUN   23'10 8 111
9. Fursa, Oleg UKR   26'22 8 188
10. Pavelek, Viktor SVK   27'15 8 137
11. Garipov, Hristo BUL   28'12 8 22
12. Nurgaliev, Yury RUS   28'59 8 203
13. Huberman, Joseph USA K5JGH 29'18 8 197
14. Lou, Guojun CHN   37'26 8 307
15. Boev, Vlad BUL   38'00 8 17
16. Schuh, Mike USA KF7QDZ 43'23 8 415
17. Götte, Heinrich GER   20'26 7 107
18. Witney, Keith CAN   33'36 5 394

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M70C a t e g o r y   M70M70
13 Com +++ Foxes 1 2 4 6! 11 14 15 +++ Route >1700m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Kochergin, Alexandr KAZ UN2J 21'16 8 81
2. Kuzmin, Vadim RUS   23'19 8 239
3. Svensson, Gunnar SWE   24'25 8 138
4. Sudnik, Jurii RUS   25'38 8 84
5. Baranovskyi, Viktor UKR   26'38 8 191
6. Korolev, Lev RUS   26'41 8 208
7. Burlachenko MDA VASILII 34'46 8 126
8. Nestorov, Angel BUL   36'34 8 24
9. Hoek, Jan NED PA0JNH 45'47 8 123
10. Fijlstra, Dick NED PA0DFN 47'46 8 125
11. Nilsson, Olle SWE SM0KON 29'00 7 140
12. Bykowski, Ryszard POL   49'45 6 127
13. Hayakawa, Toyonori JPN JA1MVQ 57'39 6 117

  Category   W12   W14   W16   W19   W21   W35   W50   W60   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

Helper
Organizer: BFRA    

powrot

logo wojskowejfedsportu logo lacznosc lok lok logo www logo mon 1 logo zhp 1 logo iaru 1 logo pzk

Nunc augue sed quis praesent phasellus egestas.