Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polski Związek Radioorientacji Sportowej

*************************************************
*  ARDF World Championships Albena/Bulgaria   *
*       5.9.2016              Sprint          *
*************************************************
Competition: 5.09.2016   from 9.00
Band/Limit: 80-m-band / 60 min
Competitors: W19 W21 W35 W50 W60 M19 M21 M40 M50 M60 M70 Com +Hlp
  17 27 18 18 15 27 35 43 46 37 27 =310 =310

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W19C a t e g o r y   W19W19
17 Com +++ Foxes 3 4 5 6! 11 12 13 15 +++ Route >2210m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Naumenko, Luchana UKR   15'31 9 430
2. Sobotková, Anna CZE   17'25 9 106
3. Abdullina, Ekaterina RUS   17'39 9 528
4. Bouchalová, Justýna CZE   18'47 9 107
5. Ovchinnikova, Tatyana RUS   19'47 9 532
6. Melnikova, Nadezhda RUS   21'00 9 516
7. Filová, Barbora SVK   21'02 9 322
8. Nychyporuk, Elvira UKR   21'14 9 433
9. Košutová, Katarína SVK   21'35 9 321
10. Bžatková, Kateřina CZE   22'17 9 608
11. Marcu, Valentina ROM   22'54 9 67
12. Deptulska, Maria POL SP2KMH 22'56 9 304
13. Ishchenko, Anastasiia UKR   24'01 9 431
14. Jiang, Zhao Fei Fan CHN   29'16 9 63
15. Liu, Jun Le CHN   36'36 9 60
16. Washiya, Nanako JPN 731053 38'37 9 203
17. Umehara, Moeno JPN 133537 50'31 8 204

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W21C a t e g o r y   W21W21
27 Com +++ Foxes 2 3 4 5 6! 11 12 13 14 15 +++ Route >2390m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Omová, Michaela CZE   16'55 11 108
2. Giklova, Natalia RUS   17'37 11 502
3. Kolomnina, Ekaterina RUS   17'47 11 512
4. Denisova, Anastasia BLR   19'17 11 37
5. Zharko, Nadezda RUS   19'38 11 529
6. Veremeienko, Yevheniia UKR   20'28 11 427
6. Léharová, Alžběta CZE   20'28 11 602
8. Parkhomenko, Oleksandra UKR   22'08 11 428
8. Fursa, Olena UKR   22'08 11 426
10. Dolníková, Veronika SVK   22'18 11 329
11. Čufer, Ana SLO S52NAO 22'42 11 341
12. Macinská, Jana SVK   22'48 11 330
13. Byrdy, Urszula POL SP9KAT 23'47 11 307
14. Fučíková, Hana CZE   24'05 11 109
15. Valcheva, Stanimira BUL   25'46 11 10
16. Yan, Ru Yu CHN   26'15 11 53
17. Berse, Kathrin GER   26'27 11 136
18. Huberman, Lori USA   27'10 11 458
19. Li, Yun Zhou CHN   27'16 11 61
20. Králová, Miriam SVK   27'26 11 328
21. Levičar, Petra SLO S58APL 30'21 11 342
22. Dapkute, Iveta LTU   34'07 11 261
23. Zhang, Wen Yan CHN   36'43 11 55
24. Sato, Arisa JPN 143532 43'35 11 205
25. Radi, Nina SLO S57ONR 44'57 10 343
OVT Bondarenco, Alexandra USA   65'10 5 452
OVT Bando, Maya JPN JJ5GVX 69'20 7 206

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W35C a t e g o r y   W35W35
18 Com +++ Foxes 1 2 3 4 5 6! 11 12 14 15 +++ Route >2470m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Hažmuková, Pavla CZE   16'36 10 113
2. Kulicka, Agata POL SQ5AXK 16'43 10 301
3. Godunova, Svetlana RUS   16'51 10 518
4. Šimáčková, Jitka CZE   17'27 10 114
5. Hrakholskaya, Ala BLR   18'00 10 40
6. Mateeva, Steliana BUL   20'18 10 21
7. Ondrouchová, Ludmila CZE   20'40 10 115
8. Daudaraviciene, Vita LTU   23'36 10 229
9. Sokolova, Juliya BUL   23'42 10 20
10. Platonova, Irina RUS   23'44 10 509
11. Biró, Katalin Anna HUN HA5AWJ 24'54 10 170
12. Kalenova, Svetlana RUS   25'27 10 539
13. Manea, Ramona ROM YO7MAE 26'40 10 68
14. Mezhevaya, Alla USA   29'58 10 453
15. Bondarenco, Natalia USA   31'33 10 459
16. Höfner, Sylke GER DG4AAN 37'41 10 137
17. Cao, Hui Juan CHN   45'47 10 64
18. Kusakabe, Asami JPN JR2TBR 57'03 5 207

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W50C a t e g o r y   W50W50
18 Com +++ Foxes 1 4 6! 12 13 14 15 +++ Route >1760m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Šimečková, Anna SVK   16'00 8 335
2. Savinykh, Larisa RUS   18'15 8 510
3. Skřivanová, Dagmar CZE   19'44 8 116
4. Kniazeva, Svetlana RUS UB4HOA 19'52 8 542
5. Soukupová, Leona CZE   20'08 8 117
6. Denisova, Natallia BLR   20'35 8 39
7. Šrůtová, Marcela CZE   20'43 8 600
8. Bagdasarova, Silvia BUL   21'02 8 25
9. Drews, Brigitte GER DL7AFJ 23'16 8 138
10. Krassowizkaja, Galina GER   24'05 8 139
11. Fekiačová, Mária SVK   24'27 8 336
12. Uziene, Sigita LTU   27'14 8 232
13. Eipper, Carmen GER DH3SC 30'36 8 140
14. Makeeva, Nadezda RUS   36'36 8 525
15. Zarnóczay, Klára HUN HA0RZK 22'52 7 201
16. Raikovska, Tsonka BUL   34'33 7 24
17. Bang, Shi Lee KOR HL4GWK 29'02 6 365
18. Kim, Bong Ki KOR DS1HBM 44'39 6 364

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W60C a t e g o r y   W60W60
15 Com +++ Foxes 2 3 6! 12 14 15 +++ Route >1620m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Lászlóné Hornyai, Pirosk HUN   21'27 7 202
2. Koroleva, Galina RUS   22'24 7 506
3. Omová, Jana CZE   25'36 7 119
4. Khoroshavina, Ludmila RUS   25'40 7 538
5. Gulieva, Galina RUS   26'23 7 535
6. Hansen, Anette DNK OZ1BCC 31'17 7 34
7. Garpestad, Karin NOR LA8UW 32'03 7 250
8. Bromer, Ruth USA WB4QZG 32'44 7 462
9. Pátková, Alenka CZE   45'51 7 120
10. Templeton, Jenelle AUS VK3FJTE 47'03 7 31
11. Voráčková, Eliška CZE   20'11 6 118
12. Fijlstra, Jenny NED NL1212 31'27 6 247
13. Leach, Karla USA KC7BLA 55'16 5 456
14. Kai, Kazue JPN JK6XEY 53'22 4 209
15. Yamagami, Yoshiko JPN JQ1LCW 55'18 4 208

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M19C a t e g o r y   M19M19
27 Com +++ Foxes 1 3 4 5 6! 11 12 13 14 +++ Route >2570m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Šimáček, Martin CZE   15'38 10 605
2. Zolochevskyi, Ruslan UKR   16'05 10 424
3. Šrom, Dominik CZE   16'46 10 607
4. Palamarchuk, Artem UKR   18'58 10 423
5. Nadtochyi, Ruslan UKR   20'14 10 422
6. Kinc, Martin CZE   21'07 10 604
7. Savov, Stefan BUL   21'09 10 4
8. Jurčík, Tomáš SVK   21'27 10 320
9. Gherghescu, Alexandru ROM   22'06 10 102
10. Tsenkov, Tsenko BUL   22'38 10 2
11. Tcelikov, Sergei RUS   22'52 10 520
12. Kužner, Marko SLO S54MA 23'20 10 344
13. Cuninka, Ján SVK   23'43 10 319
14. Wiktor, Zuraw POL 24'11 10 312
15. Stein, Nils GER DE5FOX 24'15 10 155
16. Gherghescu, Andrei ROM   24'30 10 101
17. Kiril, Venev BUL   24'48 10 5
18. Grosman, Jan POL 24'58 10 303
19. Račko, Lukáš SVK   25'40 10 318
20. Nikita, Ivanov RUS   25'41 10 524
21. Hubert, Musiala POL 26'26 10 311
22. Gan, Jia Lin CHN   26'35 10 58
23. Komarov, Dmitrii RUS   28'55 10 523
24. Li, Xun Tai CHN   38'53 10 57
25. Matsuo, Chiaki JPN 234664 40'10 10 212
26. Nakayama, Hayato JPN 143603 42'25 10 210
27. Kawasoe, Yutaro JPN JP3OEM 53'05 9 211

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M21C a t e g o r y   M21M21
35 Com +++ Foxes 1 2 3 4 5 6! 11 12 13 14 15 +++ Route >2600m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Fučík, Karel CZE   15'25 12 110
2. Oma, Jakub CZE   15'41 12 112
3. Shtanko, Sergii UKR   16'31 12 417
4. Šrom, Jakub CZE   16'40 12 603
5. Ivanko, Oleksii UKR   17'14 12 415
6. Kirgetov, Michail RUS   17'48 12 527
7. Babeu, Alexandru ROM Y09ITW 18'00 12 65
8. Raikov, Aleksandr RUS   19'33 12 503
9. Košut, Martin SVK   19'44 12 325
10. Kuriak, Jakub SVK   20'21 12 326
11. Kubisiak, Marek POL SP22637 22'25 12 302
12. Pu, Xiao Nian CHN   22'55 12 54
13. Čufer, David SLO S57DN 22'57 12 345
14. Marchuk, Oleksandr UKR   23'32 12 416
15. Král, Adam SVK   24'25 12 323
16. Hergert, Alexander GER DE1ADH 24'43 12 141
17. Kazymov, Vladislav RUS   25'33 12 531
18. Predanić, Stipe CRO 9A5SP 26'38 12 105
19. Ruzgis, Kestutis LTU   26'43 12 234
20. Pan, Zi Qiu CHN   27'00 12 59
21. Bartosz, Musiala POL 27'37 12 310
22. Ciocaneu, Alexandru ROM   28'10 12 69
23. Savov, Martin BUL   29'44 12 3
24. Gaberc, Niko SLO S56SON 29'54 12 346
25. Taupeka, Dzmitry BLR   30'27 12 41
26. Dai, Nuo Ge CHN   31'11 12 56
27. Pastor, Kai GER DG0YT 32'43 12 142
28. Žnidarič, Andrej SLO S56LLB 35'16 12 347
29. Pap, Gábor HUN HA8MGC 35'39 12 157
30. Lee, Kang Woo KOR HL2PYQ 36'32 12 354
31. Hsueh-Hsien, Li ROC   50'07 11 103
32. Cheng-Han, Yang ROC   52'43 11 104
33. Kikuichi, Yoshifumi JPN JF3KRL 46'12 10 215
34. Adachi, Yuto JPN JG1NFC 49'29 *8 214
35. Kurogi, Kentaro JPN JL4NDN 45'59 7 213

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M40C a t e g o r y   M40M40
43 Com +++ Foxes 1 2 4 5 6! 11 13 14 15 +++ Route >2440m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Davydenko, Iurii UKR   16'53 10 419
2. Mucsi, Mihály HUN   18'51 10 159
3. Zolochevskyi, Kostiantyn UKR   19'07 10 420
4. Korolev, Dmitry RUS   19'27 10 609
5. Sletvold, Jon NOR LA9NGA 19'56 10 249
6. Kostov, Zlatin BUL LZ2ZLA 19'57 10 14
7. Šístek, Daniel CZE   21'02 10 123
8. Marcu, Adrian ROM YO7LOI 21'12 10 100
9. Cherniavsky, Sergey GER   21'34 10 145
10. Petrov, Vadim RUS   23'02 10 521
11. Afonkin, Vadim USA KB1RL1 23'04 10 463
12. Žáček, Zbyněk CZE   23'15 10 121
13. Jereb, Ivo SLO S57AL 23'19 10 348
14. Lerjen, Martin SUI   23'35 10 413
15. Bishop, Robin GBR   23'36 10 446
16. Trojer, Andrej SLO S50TA 23'38 10 349
17. Lehtosaari, Keijo FIN OH2ETM 27'36 10 134
18. Krajcár, Lajos HUN HA2QW 27'52 10 158
19. Tarmo, Gede EST   28'35 10 133
20. Reichel, Uwe GER DL8UWE 28'45 10 143
21. Yan, Xu Zhang CHN   28'58 10 62
22. Andres, Viira EST   29'27 10 132
23. Lindell, Henrik SWE   29'51 10 409
24. Popov, Ruslan RUS   32'04 10 519
25. Lerjen, Michael SUI HB9ENL 32'16 10 414
26. Kim, Jong Mo KOR DS1CJK 32'26 10 358
27. Mitev, Nikolai BUL LZ4ND 32'32 10 15
28. Saito, Toshiyuki JPN JN2LPL 33'56 10 216
29. Kasimov, Faid BEL   34'39 10 50
30. Eichler, Gerald GER DL1DSR 37'59 10 144
31. Dinse, Björn NED PA4BWD 38'22 10 244
32. Heale, David GBR G6HGE 41'26 10 447
33. Kim, Young Ho KOR DS2RDO 41'33 10 357
34. Nordwaeger, Pehr-Axel SWE SM0BGU 43'28 10 410
35. Kužner, Miroslav SLO S52KK 48'23 10 353
36. Šindelka, Antonín CZE   19'17 9 122
37. Masilionis, Remigijus LTU   20'55 9 239
38. Kim, Duck-Ki KOR DS3EXT 29'05 9 356
39. Ivanov, Ivailo BUL LZ4LO 30'34 9 16
40. Rutkowski, Remigiusz POL 34'34 8 306
41. Shimizu, Shigeru JPN 7M3RMD 53'50 8 217
42. Ishikawa, Tomomichi JPN JL2THY 52'01 7 218
43. Harker, Kenneth USA WM5R 59'57 6 457

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M50C a t e g o r y   M50M50
46 Com +++ Foxes 2 4 5 6! 11 12 13 14 15 +++ Route >2280m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Williams, David GBR M3WDD 17'38 10 443
2. Romanov, Viktor RUS   17'53 10 511
3. Evertsson, Bengt SWE SM4VMU 18'17 10 408
4. Mareček, Jiří CZE OK2BWN 18'35 10 126
5. Šimeček, Jozef SVK OM3WSJ 18'50 10 332
6. Košut, Ján SVK   19'17 10 334
7. Burgonutdinov, Albert RUS   19'33 10 533
8. Vlach, Miroslav CZE OK1UMY 20'08 10 125
9. Olkov, Iurii RUS   20'10 10 537
10. Pugach, Mykhailo UKR   20'39 10 434
11. Zach, Jaroslav CZE   20'49 10 124
12. Babeu, Pavel ROM YO9TW 20'55 10 66
13. Deptulski, Tomasz POL SP2RIP 20'59 10 305
14. Dapkus, Robertas LTU   21'29 10 242
15. Gridin, Igor MDA   22'05 10 259
16. Zelenskyi, Sergii UKR   22'29 10 435
17. Parkhomenko, Viacheslav UKR   22'46 10 436
18. Mejevoi, Nicolai USA   23'04 10 460
19. Nikolov, Daniel BUL LZ3FB 23'05 10 17
20. Soltysik, Andrew GBR G4KQW 23'29 10 445
21. Ehrsson, Ingvar SWE SA0AMM 24'04 10 407
22. Denisov, Valery BLR   24'07 10 38
23. Fekiač, Jozef SVK OM3CCE 24'48 10 331
24. Brunner, Sándor HUN   25'20 10 162
25. Vodenicharov, Georgi BUL LZ1ZF 25'34 10 19
26. Lee, In Won KOR HL2IYI 26'26 10 359
27. Stein, Dirk GER DL5KBI 26'36 10 147
28. Moravszki, János HUN   27'40 10 160
29. Hudeaev, Vladimir MDA   27'41 10 258
30. Wanner, Nikolai GER   27'44 10 148
31. Drews, Christian GER DL7APD 28'02 10 146
32. Lee, Gun Chun KOR HL2WVO 28'18 10 360
33. Basys, Rimantas LTU   29'54 10 240
34. Van Britsom, Marc BEL ON4FOX 30'27 10 46
35. Petkov, Mincho BUL LZ2DF 32'14 10 28
36. Lee, Jong Min KOR DS4OKM 33'37 10 361
37. Reinhart, Hans-Jürg SUI HB9CFB 35'28 10 412
38. Verburg, Edwin NED PE5EDW 35'29 10 245
39. Nishihara, Tatsuo JPN JA0QBY 36'44 10 219
40. Kete, Ivo SLO S52IVO 36'46 10 351
40. Wright, Bill USA WB6CMD 36'46 10 465
42. Haugaard-Pedersen, Peder SWE SM0GNS 37'24 10 406
43. Mimura, Masahiko JPN JH1BVS 45'33 10 220
44. Čufer, Stanko SLO S57CD 21'52 9 350
45. Chalk, Steve GBR SWL 23'46 9 444
46. Takii, Takao JPN JG5WTP 40'24 6 221

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M60C a t e g o r y   M60M60
37 Com +++ Foxes 2 3 4 5 6! 11 12 15 +++ Route >2250m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Guliev, Chermen RUS   14'32 8 534
2. Romanenko, Basyl UKR   15'08 8 439
3. Nagy, Béla HUN HA8BE 17'50 8 164
4. Mukhitov, Nazhib RUS   17'59 8 507
5. Kirev, Dimitar BUL   18'14 8 26
6. László, Károly HUN   18'45 8 166
7. Fursa, Oleg UKR   19'10 8 437
8. Höfner, Bernd GER DL1AQ 19'13 8 150
9. Turský, Ján SVK   20'51 8 337
10. Zbigniew, Madrzynski POL SP2JNK 20'54 8 309
11. Boev, Vlad BUL 2E0VLB 20'59 8 18
12. Götte, Heinrich GER   22'02 8 151
13. Baxa, Jaromír CZE OK1JBX 22'04 8 129
14. Ono, Masao JPN JR1EYZ 22'49 8 222
15. Ivanchykhin, Mykola UKR   22'50 8 438
16. Wittek, Claus-Dieter GER DF8QJ 24'21 8 152
17. Ljungström, Peter SWE SM5KMU 24'28 8 403
18. Garipov, Hristo BUL LZ2CT 24'51 8 27
19. Schuh, Michael USA KF7QDZ 25'09 8 451
20. Hansen, Villy DNK OZ6KH 25'33 8 35
21. Winter, Lubomír CZE OK1DPW 26'28 8 127
22. Palmquist, Jan SWE SM5FUG 26'41 8 404
23. Nurgaliev, Yury RUS RW9WS 26'50 8 500
24. Vanhalst, Marc BEL ON6HI 26'51 8 45
25. Pavelek, Viktor SVK OM1DX 26'56 8 338
26. Roethe, Nicholas CAN   28'14 8 51
27. Larsen, Ivar DNK OZ4UR 29'26 8 36
28. Templeton, Ewen AUS VK3OW 29'56 8 32
29. Blomann, Antonín CZE   30'51 8 128
30. Kovács, Attila Gábor HUN   31'19 8 165
31. Nishiuchi, Shuichi JPN JA7EWX 32'39 8 223
32. Huberman, Joseph USA K5JGH 33'47 8 455
33. Marriott, John GBR M0OJM 33'51 8 450
34. Namgung, Kuhn KOR HL2DDS 36'26 8 363
35. Cho, Dong Ik KOR HL4GWB 39'56 8 362
36. Maruyama, Tadashi JPN JA0HWC 49'12 8 224
SPW Eriksson, Christer SWE   DNF   405

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M70C a t e g o r y   M70M70
27 Com +++ Foxes 3 4 5 6! 13 14 15 +++ Route >1950m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Korshunov, Viktor UKR   16'10 7 441
2. Sudnik, Jurii RUS R2TT 17'31 7 536
3. Svensson, Gunnar SWE SM0689 19'08 7 400
4. Korolev, Lev RUS   19'09 7 505
5. Lenander, Bo SWE SM5CJW 19'34 7 401
6. Kochergin, Alexandr KAZ UN2J 19'37 7 227
7. Rudolf, Paul SUI HB9AIR 20'10 7 411
8. Kuzmin, Vadim RUS   20'50 7 526
9. Baranovskyi, Viktor UKR   21'02 7 440
10. Leach, Harley USA KI7XF 21'13 7 454
11. Hergert, Reinhard GER DJ1MHR 21'54 7 153
12. Schwider, Dieter GER DF7XU 22'24 7 154
13. Titterington, Bob GBR G3ORY 22'54 7 449
14. Wladyslaw, Pietrzykowski POL SP9GNM 23'28 7 308
15. Cooley, Robert USA KF6VSE 24'06 7 461
16. Börcsök, István HUN HA8ZG 25'03 7 169
17. Nestorov, Angel BUL LZ1AG 26'18 7 29
18. Paál, András HUN HG0HK 26'38 7 167
19. Burlachenko, Vasilij MDA   29'31 7 251
20. Nilsson, Olle SWE SM0KON 30'40 7 402
21. Hoek, Jan NED PA0JNH 31'25 7 246
22. Frölich, Henrich HUN HA5BF 31'45 7 168
23. Hayakawa, Toyonori JPN JA1MVQ 32'37 7 226
24. Vickers, Robert GBR G3ORI 33'50 7 448
25. Onič, Jožef SLO S51T 39'42 7 352
26. Hosaka, Noboru JPN JE1XXK 47'40 7 225
27. Bykowski, Ryszard POL SP9120 55'20 7 300

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

Helper
Organizer: BFRA    

powrot

logo wojskowejfedsportu logo lacznosc lok lok logo www logo mon 1 logo zhp 1 logo iaru 1 logo pzk

Nunc augue sed quis praesent phasellus egestas.