Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polski Związek Radioorientacji Sportowej

*************************************************
*  ARDF World Championships Albena/Bulgaria   *
*       6.9.2016     Classic 2-/80-m-band     *
*************************************************
Competition: 6.09.2016   from 9.00
Band/Limit: 280-m-band / 140 min
Competitors: W19 W21 W35 W50 W60 M19 M21 M40 M50 M60 M70 Com Hlp
  21 31 19 19 14 29 45 47 50 38 30 =343 =343
Minimum of running routes >>>>>
W19 S-14-15-13-12-B-F 6610 m
W21 S-13-11-15-12-B-F 6590 m
W35 S-5-3-2-1-B-F 4100 m
W50 S-2-3-1-B-F 3740 m
W60 S-5-3-1-B-F 3660 m
M19 S-14-11-15-12-B-F 6580 m
M21 S-14-11-15-13-12-B-F 7030 m
M40 S-14-11-13-12-B-F 6260 m
M50 S-5-4-3-2-1-B-F 5120 m
M60 S-2-3-4-1-B-F 4890 m
M70 S-5-2-1-B-F 3480 m

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   W19

S-14-15-13-12-B-F W19   Route   S-14-15-13-12-B-F   >6610m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Ovchinnikova, Tatyana    11'29 14'01*14'18*17'09*08'45*00'20* = 66'02
  2  Naumenko, Luchana        10'40*14'55 17'44 13'47 08'39 00'21  = 66'06
  3  Deptulska, Maria         13'50 17'54 17'17 19'41 10'33 00'17  = 79'32
  4  Bžatková, Kateřina       13'38 19'43 19'32 14'36 12'38 00'26  = 80'33
  5  Piskareva, Kristina      18'50 16'39 19'42 17'47 09'39 00'19  = 82'56
  6  Diaksova, Andrea         19'01 21'52 17'07 17'00 08'09 00'19  = 83'28
  7  Košutová, Katarína       15'24 16'30 22'40 21'31 12'09 00'25  = 88'39
  8  Rogovinskaia, Polina     14'24 26'14 17'33 19'43 11'09 00'20  = 89'23
  9  Marcu, Valentina         13'53 22'06 26'42 18'46 10'28 00'22  = 92'17
 11  Sobotková, Anna          20'38 16'22 26'44 22'03 17'20 00'28  =103'35
 12  Tsenkova, Patritsia      13'59 28'24 27'01 17'04 18'00 00'21  =104'49
 13  Bouchalová, Justýna      21'04 19'46 27'38 23'35 13'22 00'25  =105'50
 14  Petrovska, Yana          24'05 22'35 27'17 23'23 12'17 00'22  =109'59
 16  Filová, Barbora          19'46 28'18 27'52 26'06 13'25 00'22  =115'49
 
S-14-13-15-12-B-F W19   Route   S-14-13-15-12-B-F   >6950m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 10  Ishchenko, Anastasiia    20'40 18'15*22'33*28'28*11'27*00'22* =101'45
 15  Diaksova, Eva            13'38*29'35 27'48 31'41 08'58 00'20  =112'00
 
S-14-13-B-F W19   Route   S-14-13-B-F   >4400m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 17  Washiya, Nanako          22'24 50'34 42'58 00'26  =116'22
 
S-14-15-B-F W19   Route   S-14-15-B-F   >5010m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Liu, Jun Le              34'03 48'05 58'12*00'27* =140'47
     Jiang, Zhao Fei Fan      24'01*51'14*74'49 00'32  =150'36
 
S-14-B-F W19   Route   S-14-B-F   >4360m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Umehara, Moeno           60'12 91'09 00'28  =151'49
 
S-14-11-15-B-F W19   Route   S-14-11-15-B-F   >5430m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Chireeva, Tatiana        39'23 19'03 43'03 65'48 00'29  =167'46

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   W21

S-11-15-13-12-B-F W21   Route   S-11-15-13-12-B-F   >6750m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Raikova, Svetlana        17'15 09'12 11'21 11'52*07'38*00'19* = 57'37
  2  Omová, Michaela          16'16 10'26 17'40 12'09 07'17 00'18  = 64'06
  3  Voráčková, Lenka         21'07 10'11 13'40 12'43 07'36 00'22  = 65'39
  4  Giklova, Natalia         15'59*09'45*11'16*21'10 08'14 00'23  = 66'47
  5  Denisova, Anastasia      21'45 10'08 16'05 15'55 07'40 00'22  = 71'55
  6  Veremeienko, Yevheniia   17'58 13'12 17'59 17'14 07'37 00'19  = 74'19
  8  Diaksova, Antoaneta      16'07 14'27 17'38 18'59 08'47 00'22  = 76'20
 10  Fučíková, Hana           21'03 12'31 17'14 21'10 09'11 00'25  = 81'34
 11  Macinská, Jana           21'00 19'15 18'35 15'26 07'50 00'22  = 82'28
 12  Dapkute, Iveta           26'26 12'01 15'19 18'50 11'44 00'22  = 84'42
 15  Dolníková, Veronika      25'54 14'27 18'42 18'12 10'00 00'22  = 87'37
 17  Byrdy, Urszula           36'13 15'51 21'01 14'18 11'00 00'23  = 98'46
 19  Králová, Miriam          26'22 14'50 31'51 22'18 16'00 00'33  =111'54
 21  Levičar, Petra           36'55 26'43 20'12 19'17 10'59 00'25  =114'31
 23  Yan, Ru Yu               33'06 25'33 24'27 23'58 25'16 00'25  =132'45
 
S-14-11-15-13-12-B-F W21   Route   S-14-11-15-13-12-B-F   >7030m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  7  Kolomnina, Ekaterina     13'26 08'27 11'34 15'04 18'22 08'01 00'26  = 75'20
 
S-13-11-15-12-B-F W21   Route   S-13-11-15-12-B-F   >6590m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  9  Parkhomenko, Oleksandra  17'51 21'21 10'00 22'56*07'39*00'22* = 80'09
 13  Fursa, Olena             08'03*23'11*14'05*29'05 11'42 00'25  = 86'31
 14  Zasheva, Iveta           18'02 23'03 11'19 25'06 08'54 00'19  = 86'43
 20  Berse, Kathrin           18'49 26'34 23'24 30'58 12'59 00'25  =113'09
 
S-11-13-12-15-B-F W21   Route   S-11-13-12-15-B-F   >8720m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 16  Čufer, Ana               16'57 19'08 12'30 21'51 26'17 00'18  = 97'01
 
S-13-15-11-12-B-F W21   Route   S-13-15-11-12-B-F   >6960m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 18  Huberman, Lori           21'58 18'47 12'43 46'19 10'25 00'23  =110'35
 
S-11-13-15-12-B-F W21   Route   S-11-13-15-12-B-F   >8070m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 22  Valcheva, Stanimira      31'45 25'50 20'27 30'03 09'31 00'21  =117'57
 
S-13-11-15-B-F W21   Route   S-13-11-15-B-F   >5440m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 24  Palanciuc, Silvia        28'08 48'48 18'20 25'29 00'30  =121'15
 
S-13-15-12-B-F W21   Route   S-13-15-12-B-F   >5250m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 25  Covaliova, Margarita     39'24 32'46 36'07 27'58 00'29  =136'44
 
S-13-15-B-F W21   Route   S-13-15-B-F   >4100m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 26  Li, Yun Zhou             18'38 57'15 47'57 00'28  =124'18
 
S-15-B-F W21   Route   S-15-B-F   >4080m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 27  Zhang, Wen Yan           62'26 46'40 00'22  =109'28
 
S-13-B-F W21   Route   S-13-B-F   >2700m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 28  Radi, Nina               103'45 35'33 00'23  =139'41
 
S-13-12-15-B-F W21   Route   S-13-12-15-B-F   >5900m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Bondarenco, Alexandra    24'41 33'31 62'44 24'59*00'31* =146'26
     Sato, Arisa              22'51*26'44*55'14*88'03 00'34  =193'26

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   W35

S-2-5-3-1-B-F W35   Route   S-2-5-3-1-B-F   >4130m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Daudaraviciene, Vita     06'42*13'22 06'29*23'53*04'14*00'22* = 55'02
  3  Godunova, Svetlana       07'36 12'27 10'48 22'05 03'25 00'23  = 56'44
  4  Šimáčková, Jitka         09'44 15'08 10'03 23'16 03'56 00'22  = 62'29
  5  Šimečková, Barbora       11'49 12'48 08'50 27'29 03'06 00'18  = 64'20
  9  Hrakholskaya, Ala        13'38 15'53 09'09 32'05 04'24 00'26  = 75'35
 10  Kulicka, Agata           16'16 19'03 23'01 18'50 02'54 00'23  = 80'27
 12  Sokolova, Juliya         07'19 12'04*19'44 37'27 03'52 00'30  = 80'56
 14  Ondrouchová, Ludmila     12'27 12'17 30'09 28'44 06'10 00'28  = 90'15
 16  Bondarenco, Natalia      22'15 19'20 28'29 35'58 05'02 00'37  =111'41
 
S-5-3-2-1-B-F W35   Route   S-5-3-2-1-B-F   >4100m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  2  Platonova, Irina         15'10*07'51*11'34*17'10*03'25*00'21* = 55'31
  6  Manea, Ramona            20'04 09'05 13'50 17'55 03'44 00'23  = 65'01
  7  Mateeva, Steliana        19'50 08'59 13'52 23'37 04'07 00'29  = 70'54
  8  Kalenova, Svetlana       20'33 13'04 14'02 19'57 04'40 00'24  = 72'40
 11  Mezhevaya, Alla          21'42 07'28 29'16 16'52 05'04 00'31  = 80'53
 15  Hažmuková, Pavla         24'26 22'56 24'58 19'29 04'08 00'22  = 96'19
 17  Biró, Katalin Anna       25'38 14'29 36'48 30'49 07'01 00'24  =115'09
 
S-5-2-3-1-B-F W35   Route   S-5-2-3-1-B-F   >4650m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 13  Bartkeviciene, Ausra     31'11 11'36 16'50 21'50 03'33 00'25  = 85'25
 
S-2-5-3-B-F W35   Route   S-2-5-3-B-F   >3790m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 18  Kusakabe, Asami          22'42 25'10 24'24 46'01 00'30  =118'47
 
S-13-5-B-F W35   Route   S-13-5-B-F   >3320m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 19  Cao, Hui Juan            29'09 12'41 72'05 00'33  =114'28

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   W50

S-2-3-1-B-F W50   Route   S-2-3-1-B-F   >3740m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Savinykh, Larisa         09'50 20'33 20'38*04'46*00'26* = 56'13
  2  Krassowizkaja, Galina    11'38 13'05*27'22 04'50 00'32  = 57'27
  3  Kniazeva, Svetlana       12'34 14'36 24'39 07'07 00'30  = 59'26
  5  Fekiačová, Mária         16'57 14'35 31'55 04'57 00'26  = 68'50
  6  Bagdasarova, Silvia      16'44 21'04 27'36 07'07 00'31  = 73'02
  7  Šimečková, Anna          07'11*35'32 28'46 04'04 00'21  = 75'54
  9  Radics, Anna Mária       14'49 25'35 33'07 04'35 00'31  = 78'37
 11  Drews, Brigitte          08'15 44'41 32'21 04'25 00'31  = 90'13
 12  Eipper, Carmen           13'45 24'39 47'04 04'33 00'26  = 90'27
 15  Makeeva, Nadezda         16'01 15'35 71'08 04'24 00'25  =107'33
 
S-3-2-1-B-F W50   Route   S-3-2-1-B-F   >4010m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  4  Zarnóczay, Klára         24'11*13'49*19'37*06'27*00'25* = 64'29
 10  Šrůtová, Marcela         34'06 18'50 24'50 07'02 00'25  = 85'13
 13  Skřivanová, Dagmar       48'54 18'38 18'56 04'56 00'25  = 91'49
 14  Denisova, Natallia       32'50 32'00 31'43 04'44 00'35  =101'52
 
S-2-5-3-1-B-F W50   Route   S-2-5-3-1-B-F   >4130m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  8  Soukupová, Leona         13'30 14'59 19'58 22'44 05'07 00'24  = 76'42
 
S-2-3-B-F W50   Route   S-2-3-B-F   >3400m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 16  Bang, Shi Lee            32'13*25'47*37'16*00'34* = 95'50
 17  Raikovska, Tsonka        33'18 33'18 64'04 00'34  =131'14
 
S-2-B-F W50   Route   S-2-B-F   >2470m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 18  Kim, Bong Ki             63'18 53'04 00'35  =116'57
 
S-B-F W50   Route   S-B-F   >2390m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Uziene, Sigita           50'15 00'35  = 50'50

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   W60

S-5-3-1-B-F W60   Route   S-5-3-1-B-F   >3660m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Koroleva, Galina         21'40*16'02*27'40*04'27*00'27* = 70'16
  2  Lászlóné Hornyai, Pirosk 24'48 18'04 33'14 05'19 00'31  = 81'56
  3  Khoroshavina, Ludmila    30'00 14'40 41'01 04'44 00'29  = 90'54
  4  Voráčková, Eliška        30'05 24'10 32'01 06'20 00'31  = 93'07
  5  Fijlstra, Jenny          36'14 13'22 36'06 07'20 00'31  = 93'33
  6  Gulieva, Galina          31'36 17'14 38'19 08'34 00'33  = 96'16
  7  Pátková, Alenka          25'13 20'52 45'19 07'54 00'29  = 99'47
  8  Omová, Jana              38'22 34'52 33'58 05'06 00'35  =112'53
 
S-5-3-B-F W60   Route   S-5-3-B-F   >3320m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  9  Bromer, Ruth             45'44 37'15 35'20*00'38* =118'57
 10  Hansen, Anette           53'08 27'53*38'14 00'29  =119'44
     Templeton, Jenelle       45'38*45'24 69'56 00'32  =161'30
 
S-5-1-B-F W60   Route   S-5-1-B-F   >3360m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 11  Garpestad, Karin         31'01 49'31 57'14 00'32  =138'18
 
S-5-B-F W60   Route   S-5-B-F   >3140m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Yamagami, Yoshiko        99'51 58'09 00'58  =158'58
 
S-B-F W60   Route   S-B-F   >2390m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Kai, Kazue               166'29 01'35  =168'04

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M19

S-14-11-15-12-B-F M19   Route   S-14-11-15-12-B-F   >6580m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Zolochevskyi, Ruslan     09'33 06'29 09'54*16'27*08'17*00'18* = 50'58
  2  Šimáček, Martin          09'07*07'00 13'14 18'02 06'53 00'17  = 54'33
  3  Bakchinov, Vladimir      09'55 05'38*16'12 20'08 06'48 00'18  = 58'59
  4  Nikita, Ivanov           11'02 11'14 10'39 19'17 06'32 00'18  = 59'02
  5  Cuninka, Ján             13'49 06'51 11'09 20'34 07'55 00'20  = 60'38
  6  Šrom, Dominik            09'07*06'35 14'02 24'01 09'11 00'17  = 63'13
  7  Kinc, Martin             13'32 09'21 11'38 23'01 07'47 00'19  = 65'38
  8  Savov, Martin            14'14 08'00 12'51 22'38 08'41 00'19  = 66'43
  9  Nadtochyi, Ruslan        13'39 07'11 14'47 25'54 08'27 00'19  = 70'17
 10  Dochev, Pavel            12'37 09'40 12'32 26'15 09'59 00'20  = 71'23
 11  Račko, Lukáš             13'57 10'52 11'21 26'04 10'52 00'19  = 73'25
 12  Palamarchuk, Artem       14'04 16'56 10'23 23'06 08'38 00'19  = 73'26
 13  Volbikas, Rolandas       20'08 11'07 09'56 21'59 10'31 00'18  = 73'59
 14  Stein, Nils              19'12 11'18 11'16 30'18 07'44 00'19  = 80'07
 15  Kužner, Marko            10'47 09'00 15'51 25'33 20'09 00'16  = 81'36
 16  Jurčík, Tomáš            17'14 08'27 19'44 26'22 10'17 00'19  = 82'23
 17  Wiktor, Zuraw            15'02 11'27 15'13 32'35 08'33 00'19  = 83'09
 18  Gherghescu, Andrei       16'10 10'54 17'49 32'51 08'21 00'18  = 86'23
 19  Tsenkov, Tsenko          13'48 06'55 30'11 27'24 11'53 00'19  = 90'30
 20  Gherghescu, Alexandru    20'15 10'19 19'28 32'49 08'35 00'17  = 91'43
 21  Grosman, Jan             13'48 07'08 19'06 49'16 13'39 00'21  =103'18
 22  Dai, Nuo Ge              14'31 17'25 17'44 47'32 16'12 00'22  =113'46
 23  Bartosz, Musiala         18'44 09'00 39'30 40'27 11'44 00'19  =119'44
 24  Matsuo, Chiaki           24'45 16'21 30'22 50'24 11'23 00'22  =133'37
 
S-14-11-13-15-B-F M19   Route   S-14-11-13-15-B-F   >7200m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 25  Pankratov, Evgenii       08'40 12'11 14'48 10'08 13'05 00'21  = 59'13
 
S-14-11-15-B-F M19   Route   S-14-11-15-B-F   >5430m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 26  Hou, Zhen Hai            30'47*16'43*20'32*61'50*00'29* =130'21
     Li, Xun Tai              45'45 36'38 29'17 43'01 00'24  =155'05
 
S-14-B-F M19   Route   S-14-B-F   >4360m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 27  Kawasoe, Yutaro          40'23*81'14*00'24* =122'01
 28  Nakayama, Hayato         74'03 61'08 00'42  =135'53

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M21

S-14-11-15-13-12-B-F M21   Route   S-14-11-15-13-12-B-F   >7030m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Rodionov, Bogdan         08'44*06'50 09'01 09'44*12'26*06'42*00'16* = 53'43
  2  Fučík, Karel             08'58 06'15*07'23*15'19 10'27 06'02 00'18  = 54'42
  3  Marchuk, Oleksandr       09'01 06'34 09'04 11'01 12'13 07'40 00'19  = 55'52
  4  Ivanko, Oleksii          08'58 06'49 10'06 11'30 12'41 06'40 00'17  = 57'01
  5  Oma, Jakub               13'52 06'38 09'27 12'31 10'24 06'34 00'20  = 59'46
  6  Rodionov, Ivan           10'34 09'02 10'14 13'52 13'03 06'47 00'17  = 63'49
  6  Shtanko, Sergii          10'46 07'18 12'00 13'54 12'59 06'32 00'20  = 63'49
  8  Šrom, Jakub              09'46 06'38 09'31 16'37 14'56 07'07 00'18  = 64'53
  9  Kirgetov, Michail        14'11 06'50 13'25 12'16 10'43 08'12 00'21  = 65'58
 10  Babeu, Alexandru         13'39 07'21 13'52 12'53 11'15 06'49 00'22  = 66'11
 11  Bartkevicius, Algirdas   08'56 06'38 14'40 16'13 15'52 05'40 00'17  = 68'16
 12  Kuriak, Jakub            13'35 07'16 11'02 12'26 17'35 07'45 00'19  = 69'58
 13  Viskup, Peter            13'28 07'23 11'02 17'11 14'05 08'53 00'21  = 72'23
 14  Čufer, David             15'45 09'38 11'44 13'41 15'44 09'04 00'17  = 75'53
 15  Ruzgis, Kestutis         18'54 08'13 10'33 16'21 13'45 10'09 00'19  = 78'14
 16  Nakvosas, Mindaugas      13'31 12'30 19'04 13'39 12'48 07'02 00'23  = 78'57
 18  Kubisiak, Marek          10'49 10'16 11'22 15'46 24'42 10'00 00'20  = 83'15
 19  Král, Adam               14'20 10'28 12'14 16'04 18'45 11'16 00'18  = 83'25
 20  Gaberc, Niko             15'26 11'05 16'49 14'57 16'09 09'39 00'19  = 84'24
 22  Ciocaneu, Alexandru      14'01 07'06 24'08 23'01 18'21 08'08 00'18  = 95'03
 23  Bucsa, Alexei            15'39 11'47 22'25 18'14 20'00 10'17 00'25  = 98'47
 24  Savov, Stefan            24'14 09'35 12'42 27'25 19'19 10'32 00'22  =104'09
 25  Predanić, Stipe          14'23 16'17 16'10 21'30 25'06 11'12 00'22  =105'00
 26  Pan, Zi Qiu              13'39 17'03 24'28 18'29 21'51 10'10 00'18  =105'58
 27  Pu, Xiao Nian            19'15 09'42 13'15 24'17 31'15 12'59 00'23  =111'06
 29  Pap, Gábor               17'46 20'51 16'25 28'32 20'12 13'03 00'18  =117'07
 30  Žnidarič, Andrej         24'37 21'40 16'18 24'35 24'33 10'59 00'18  =123'00
 
S-14-13-15-11-12-B-F M21   Route   S-14-13-15-11-12-B-F   >8660m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 17  Hergert, Alexander       10'25 12'40 12'39 10'23 26'35 09'21 00'22  = 82'25
 
S-14-11-13-12-15-B-F M21   Route   S-14-11-13-12-15-B-F   >9000m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 21  Vodenicharov, Alex       10'42 05'58 21'41 18'03 16'17 18'00 00'24  = 91'05
 
S-13-14-11-15-12-B-F M21   Route   S-13-14-11-15-12-B-F   >7380m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 28  Gan, Jia Lin             08'23 27'12 10'20 12'13 44'22 12'28 00'20  =115'18
 
S-14-11-13-12-B-F M21   Route   S-14-11-13-12-B-F   >6260m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 31  Frasinescu, Radu         28'44 09'10 19'58*25'10*12'48*00'21* = 96'11
     Taupeka, Dzmitry         22'02*09'35*26'59 25'23 55'54 00'26  =140'19
 
S-14-13-12-B-F M21   Route   S-14-13-12-B-F   >4860m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 32  Stoyanov, Svetoslav      18'41 29'18 19'30 12'44*00'31* = 80'44
 35  Grajdean, Gheorghii      14'47*24'44*26'02*52'59 00'25  =118'57
 
S-14-11-15-B-F M21   Route   S-14-11-15-B-F   >5430m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 33  Pastor, Kai              15'16*12'01*19'45*33'59*00'37* = 81'38
 34  Szabó, Gábor             25'42 16'57 30'14 40'46 00'24  =114'03
     De Rocker, Maarten       18'48 28'18 55'01 50'48 00'28  =153'23
 
S-14-11-13-B-F M21   Route   S-14-11-13-B-F   >5810m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 36  Lee, Kang Woo            29'03 18'15 26'20 46'24 00'22  =120'24
 
S-14-13-B-F M21   Route   S-14-13-B-F   >4400m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 37  Kikuichi, Yoshifumi      28'13*36'24*48'45*00'27* =113'49
 38  Hsueh-Hsien, Li          50'26 44'31 31'53 00'25  =127'15
 
S-13-12-B-F M21   Route   S-13-12-B-F   >3160m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 39  De Rocker, Kris          13'46 66'14 48'23 00'34  =128'57
 
S-13-14-B-F M21   Route   S-13-14-B-F   >5150m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 40  Adachi, Yuto             14'09 84'39 34'32 00'27  =133'47
 
S-14-11-B-F M21   Route   S-14-11-B-F   >5320m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 41  Kurogi, Kentaro          45'33 46'12 43'07 00'24  =135'16
 
S-13-B-F M21   Route   S-13-B-F   >2700m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 42  Cheng-Han, Yang          43'25 63'43 00'25  =107'33
 
S-B-F M21   Route   S-B-F   >2390m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Hubert, Musiala          63'30 00'19  = 63'49

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M40

S-14-11-13-12-B-F M40   Route   S-14-11-13-12-B-F   >6260m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Mucsi, Mihály            09'20 06'52 14'43 11'43*07'40*00'22* = 50'40
  2  Masilionis, Remigijus    09'17 06'59 17'22 11'37 08'01 00'17  = 53'33
  3  Davydenko, Iurii         09'12*06'27*17'12 13'25 07'17 00'19  = 53'52
  4  Kazymov, Vladislav       09'13 06'58 13'15*15'14 08'49 00'24  = 53'53
  5  Redka, Maksym            11'38 08'14 15'22 10'42 09'43 00'19  = 55'58
  6  Zolochevskyi, Kostiantyn 13'29 07'06 17'44 12'26 08'22 00'20  = 59'27
  7  Šístek, Daniel           13'25 07'14 17'30 13'59 07'59 00'24  = 60'31
  9  Sletvold, Jon            12'12 11'03 18'17 12'27 10'59 00'24  = 65'22
 10  Šindelka, Antonín        14'39 11'38 16'46 15'47 06'59 00'20  = 66'09
 11  Lerjen, Martin           13'39 09'11 23'01 15'05 06'56 00'22  = 68'14
 12  Afonkin, Vadim           10'33 07'43 27'57 15'56 10'44 00'23  = 73'16
 13  Dapkus, Gintaras         10'43 15'42 21'20 16'04 11'12 00'24  = 75'25
 14  Jereb, Ivo               13'40 07'43 27'29 16'39 10'18 00'22  = 76'11
 15  Navickas, Egidijus       13'36 13'22 21'17 16'58 11'45 00'25  = 77'23
 16  Žáček, Zbyněk            13'44 13'10 21'26 19'17 10'38 00'19  = 78'34
 17  Petrov, Vadim            13'41 14'31 25'36 17'28 09'17 00'21  = 80'54
 18  Andres, Viira            18'28 12'01 27'00 14'13 10'27 00'26  = 82'35
 19  Kostov, Zlatin           15'45 15'54 21'31 18'49 11'01 00'28  = 83'28
 20  Lindell, Henrik          13'40 18'56 31'08 16'48 08'57 00'22  = 89'51
 22  Marcu, Adrian            16'08 09'58 32'03 23'34 10'22 00'21  = 92'26
 23  Bishop, Robin            18'48 16'56 27'58 18'05 11'21 00'24  = 93'32
 24  Saito, Toshiyuki         19'33 12'17 31'19 21'22 11'42 00'22  = 96'35
 25  Krajcár, Lajos           19'16 16'22 27'53 23'14 10'07 00'23  = 97'15
 26  Reichel, Uwe             18'49 16'35 29'32 22'59 12'32 00'21  =100'48
 27  Mitev, Nikolai           19'37 16'16 27'37 24'41 15'19 00'26  =103'56
 28  Tarmo, Gede              19'41 21'50 32'25 18'17 12'11 00'21  =104'45
 29  Lerjen, Michael          28'52 17'32 27'05 18'35 12'45 00'23  =105'12
 30  Eichler, Gerald          18'33 18'21 32'13 24'01 15'04 00'25  =108'37
 31  Lehtosaari, Keijo        15'01 15'45 35'47 25'48 16'04 00'22  =108'47
 32  Harker, Kenneth          25'24 12'49 32'39 22'21 16'32 00'33  =110'18
 33  Trojer, Andrej           18'55 27'38 37'14 18'17 08'39 00'19  =111'02
 34  Kužner, Miroslav         18'49 12'23 27'32 22'07 33'43 00'27  =115'01
 35  Szűk, Zoltán             24'10 15'05 29'24 34'06 24'14 00'27  =127'26
 36  Mereuta, Jenica          24'45 22'04 41'59 27'23 11'48 00'26  =128'25
 37  Ivanov, Ivailo           16'02 35'26 31'57 27'54 25'48 00'33  =137'40
 
S-14-11-15-13-12-B-F M40   Route   S-14-11-15-13-12-B-F   >7030m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  8  Godunov, Eduard          09'54 06'30 09'55 12'28 13'38 11'55 00'22  = 64'42
 
S-13-14-11-12-B-F M40   Route   S-13-14-11-12-B-F   >6970m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 21  Cherniavsky, Sergey      08'05 15'22 12'38 42'23 11'24 00'22  = 90'14
 
S-13-14-11-B-F M40   Route   S-13-14-11-B-F   >6110m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 38  Nordwaeger, Pehr-Axel    15'41*22'47*15'44*69'33*00'38* =124'23
 39  Heale, David             47'57 22'01 12'12 50'42 00'27  =133'19
 40  Yan, Xu Zhang            18'56 50'14 12'02 53'41 00'26  =135'19
 
S-14-11-B-F M40   Route   S-14-11-B-F   >5320m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 41  Kim, Jong Mo             17'03*18'22 43'42*00'26* = 79'33
 43  Ishikawa, Tomomichi      20'08 12'08*81'33 00'28  =114'17
 
S-14-13-B-F M40   Route   S-14-13-B-F   >4400m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 42  Kim, Young Ho            23'55*24'43*64'40*00'32* =113'50
 44  Shimizu, Shigeru         39'45 43'07 48'42 00'26  =132'00
 
S-14-B-F M40   Route   S-14-B-F   >4360m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 45  Rutkowski, Remigiusz     18'49 57'16 00'22  = 76'27
 
S-13-B-F M40   Route   S-13-B-F   >2700m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 46  Dinse, Björn             27'56 52'49 00'30  = 81'15
 
S-14-13-12-11-B-F M40   Route   S-14-13-12-11-B-F   >9190m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Kim, Duck-Ki             14'27 19'32 28'36 58'01 60'30 00'30  =181'36

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M50

S-5-4-3-2-1-B-F M50   Route   S-5-4-3-2-1-B-F   >5120m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Romanov, Viktor          14'19 06'11*13'20 11'09*10'51*02'32*00'21* = 58'43
  7  Skudrickas, Algirdas     13'49*11'34 07'23*14'30 18'25 03'11 00'21  = 69'13
  8  Zelenskyi, Sergii        14'27 19'07 06'36 12'58 14'07 03'45 00'23  = 71'23
  9  Pugach, Mykhailo         20'38 08'16 20'00 10'14 11'31 03'21 00'21  = 74'21
 10  Parkhomenko, Viacheslav  17'19 12'08 05'11 17'27 20'11 02'48 00'22  = 75'26
 12  Mejevoi, Nicolai         15'28 08'30 09'02 18'38 19'35 05'14 00'29  = 76'56
 13  Stein, Dirk              17'37 10'10 10'32 18'03 16'54 03'35 00'28  = 77'19
 14  Williams, David          20'41 10'30 06'30 13'50 22'47 03'32 00'20  = 78'10
 18  Brunner, Sándor          19'51 09'29 08'45 19'39 18'05 03'47 00'23  = 79'59
 19  Mareček, Jiří            25'06 13'53 09'56 15'34 11'58 03'16 00'24  = 80'07
 22  Deptulski, Tomasz        20'41 10'07 10'15 21'20 14'52 04'03 00'20  = 81'38
 23  Vodenicharov, Georgi     19'33 16'05 07'53 13'28 19'57 04'39 00'24  = 81'59
 25  Basys, Rimantas          29'17 14'04 11'10 13'13 14'03 03'27 00'25  = 85'39
 27  Nikolov, Daniel          26'23 08'59 08'04 19'34 21'12 03'14 00'25  = 87'51
 28  Lee, Jong Min            31'20 07'42 10'02 17'54 15'30 05'19 00'21  = 88'08
 32  Zach, Jaroslav           24'40 20'58 17'50 18'56 14'27 03'19 00'21  =100'31
 38  Haugaard-Pedersen, Peder 21'16 22'04 10'16 28'44 19'18 05'21 00'27  =107'26
 41  Petkov, Mincho           20'46 27'54 10'49 19'06 28'39 14'07 00'30  =121'51
 43  Lee, Gun Chun            44'44 13'32 17'09 17'01 28'25 06'21 00'29  =127'41
 44  Verburg, Edwin           30'04 17'31 11'25 30'21 30'13 08'33 00'23  =128'30
 
S-4-3-5-2-1-B-F M50   Route   S-4-3-5-2-1-B-F   >5500m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  2  Dapkus, Robertas         18'41 06'11 10'54 07'32 13'08 03'01 00'20  = 59'47
 
S-2-5-4-3-1-B-F M50   Route   S-2-5-4-3-1-B-F   >5140m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  3  Babeu, Pavel             07'25 12'00*07'27*08'29*20'26*04'38*00'28* = 60'53
  4  Drews, Christian         07'08*12'25 09'41 08'25 23'27 03'13 00'23  = 64'42
  5  Vlach, Miroslav          07'28 12'14 08'57 08'44 23'57 03'44 00'24  = 65'28
  6  Andres, Talver           11'13 10'10 07'37 09'52 21'41 04'35 00'22  = 65'30
 15  Denisov, Valery          16'42 08'36 19'50 07'45 22'29 02'39 00'22  = 78'23
 17  Čufer, Stanko            08'35 11'09 14'33 08'42 33'18 03'11 00'19  = 79'47
 21  Kruchinin, Eduard        07'09 14'36 13'39 22'23 19'12 04'14 00'20  = 81'33
 24  Mitelman, Milan          12'48 17'02 16'34 12'58 19'08 04'05 00'23  = 82'58
 30  Wanner, Nikolai          16'42 11'18 17'02 09'08 31'26 04'37 00'26  = 90'39
 36  Van Britsom, Marc        15'37 14'14 21'02 16'57 28'40 05'33 00'23  =102'26
 39  Hudeaev, Vladimir        19'55 14'49 14'27 10'51 40'39 07'55 00'47  =109'23
 40  Kete, Ivo                28'12 21'46 12'05 16'59 37'41 03'29 00'20  =120'32
 
S-2-5-3-4-1-B-F M50   Route   S-2-5-3-4-1-B-F   >5280m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 11  Šimeček, Jozef           06'56*10'17*08'09*23'02*23'19*03'24*00'21* = 75'28
 26  Ehrsson, Ingvar          12'18 12'55 17'24 09'50 30'47 03'27 00'26  = 87'07
 33  Gridin, Igor             09'09 20'54 12'54 12'03 41'08 04'43 00'24  =101'15
 
S-5-3-4-2-1-B-F M50   Route   S-5-3-4-2-1-B-F   >5320m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 16  Kalle, Kuusik            15'13*07'31*11'16*23'22*18'12*03'14*00'20* = 79'08
 29  Burda, Iurii             22'58 10'54 09'45 29'16 14'15 03'03 00'20  = 90'31
 34  Nishihara, Tatsuo        29'30 14'57 16'16 17'22 19'20 03'32 00'25  =101'22
 35  Fekiač, Jozef            25'57 07'00 12'27 26'31 24'44 04'35 00'28  =101'42
 
S-5-2-3-4-1-B-F M50   Route   S-5-2-3-4-1-B-F   >5800m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 20  Evertsson, Bengt         20'35 16'11 10'34 06'48 22'50 04'03 00'24  = 81'25
 
S-5-2-4-3-1-B-F M50   Route   S-5-2-4-3-1-B-F   >5860m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 31  Chalk, Steve             20'55 16'51 20'41 10'07 17'34 04'26 00'20  = 90'54
 
S-5-4-2-3-1-B-F M50   Route   S-5-4-2-3-1-B-F   >6280m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 37  Nagy, György             19'14 11'06 30'13 16'58 20'31 05'21 00'32  =103'55
 
S-5-3-2-4-1-B-F M50   Route   S-5-3-2-4-1-B-F   >6410m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 42  Moravszki, János         20'42 14'18 27'13 28'32 30'23 04'13 00'33  =125'54
 
S-5-4-3-1-B-F M50   Route   S-5-4-3-1-B-F   >4670m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 45  Soltysik, Andrew         19'01 14'55 14'40 22'02 05'51 00'20  = 76'49
 
S-5-2-3-1-B-F M50   Route   S-5-2-3-1-B-F   >4650m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 46  Reinhart, Hans-Jürg      25'14 23'32 29'19 34'14 05'59 00'32  =118'50
 
S-2-5-3-4-1-F M50   Route   S-2-5-3-4-1-F   >5240m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 47  Lee, In Won              11'42 23'47 08'45 23'43 48'09 05'03  =121'09
 
S-5-4-3-B-F M50   Route   S-5-4-3-B-F   >4330m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 48  Mimura, Masahiko         29'16 34'43 25'57 26'15 00'31  =116'42
 
S-2-3-B-F M50   Route   S-2-3-B-F   >3400m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 49  Takii, Takao             20'06 19'19 61'00 00'30  =100'55
 
S-5-3-B-F M50   Route   S-5-3-B-F   >3320m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Wright, Bill             39'55 27'54 86'26 00'56  =155'11

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M60

S-2-3-4-1-B-F M60   Route   S-2-3-4-1-B-F   >4890m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Ivanchykhin, Mykola      06'50*11'46*10'04*18'10*03'10*00'22* = 50'22
  4  László, Károly           14'52 09'28 10'31 25'48 03'20 00'23  = 64'22
  6  Kovács, Attila Gábor     16'53 12'26 12'05 26'29 03'30 00'21  = 71'44
  9  Ono, Masao               17'43 23'59 12'26 32'46 03'25 00'26  = 90'45
 11  Wittek, Claus-Dieter     12'35 22'25 13'09 38'50 06'47 00'23  = 94'09
 12  Nagy, Béla               17'18 21'57 12'22 35'54 06'50 00'31  = 94'52
 13  Baxa, Jaromír            12'42 36'11 14'38 28'16 04'13 00'25  = 96'25
 14  Ljungström, Peter        17'00 14'37 22'33 31'57 14'04 00'32  =100'43
 17  Hansen, Villy            16'59 26'58 14'22 40'17 04'28 00'25  =103'29
 20  Huberman, Joseph         27'31 25'11 14'53 37'52 06'36 00'22  =112'25
 21  Nurgaliev, Yury          11'39 21'17 33'40 39'11 07'28 00'26  =113'41
 22  Winter, Lubomír          13'22 22'17 18'35 57'10 06'54 00'31  =118'49
 24  Cho, Dong Ik             12'25 34'39 27'47 46'03 07'56 00'33  =129'23
 
S-2-4-3-1-B-F M60   Route   S-2-4-3-1-B-F   >4960m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  2  Guliev, Chermen          07'00*18'28*08'10*16'46*03'26*00'20* = 54'10
  3  Kirev, Dimitar           09'50 19'55 06'50 18'45 05'51 00'24  = 61'35
  5  Fursa, Oleg              09'14 22'40 11'19 23'16 03'56 00'24  = 70'49
  8  Romanenko, Basyl         17'13 20'38 06'32 32'56 06'17 00'22  = 83'58
 18  Pavelek, Viktor          12'53 37'28 13'03 33'37 07'31 00'28  =105'00
 23  Höfner, Bernd            18'45 35'24 19'33 42'13 04'57 00'19  =121'11
 
S-4-3-2-1-B-F M60   Route   S-4-3-2-1-B-F   >5120m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  7  Mukhitov, Nazhib         28'55*08'39*24'25*13'08*03'51*00'21* = 79'19
 10  Zbigniew, Madrzynski     30'40 07'23 23'56*24'18 04'11 00'21  = 90'49
 15  Roethe, Nicholas         39'00 13'24 19'20 24'36 05'55 00'34  =102'49
 16  Boev, Vlad               32'15 13'46 27'01 25'28 04'18 00'25  =103'13
 
S-3-4-2-1-B-F M60   Route   S-3-4-2-1-B-F   >5220m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 19  Turský, Ján              33'06*22'30*31'44*15'41*06'21*00'26* =109'48
 25  Marriott, John           35'18 23'53 32'40 25'53 12'51 00'32  =131'07
 
S-2-3-4-B-F M60   Route   S-2-3-4-B-F   >4450m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 26  Namgung, Kuhn            20'03 20'35*13'44*50'17*00'32* =105'11
 28  Palmquist, Jan           32'08 18'10 19'23 51'54 00'29  =122'04
 29  Blomann, Antonín         18'29*34'30 26'30 46'19 00'42  =126'30
     Templeton, Ewen          22'47 19'48 33'44 75'53 01'01  =153'13
 
S-2-3-1-B-F M60   Route   S-2-3-1-B-F   >3740m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 27  Larsen, Ivar             23'37 16'00 72'47 07'23 00'25  =120'12
 
S-2-4-3-B-F M60   Route   S-2-4-3-B-F   >4620m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 30  Maruyama, Tadashi        21'30 57'11 34'07 16'10 00'29  =129'27
 
S-3-4-1-B-F M60   Route   S-3-4-1-B-F   >4720m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 31  Vanhalst, Marc           47'34 13'53 66'08 05'01 00'37  =133'13
 
S-2-3-B-F M60   Route   S-2-3-B-F   >3400m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 32  Garipov, Hristo          27'29*36'47*37'54*00'26* =102'36
 33  Smathers, William        46'20 29'11 53'33 00'38  =129'42
     Verhoeven, Johny         47'14 50'32 63'51 00'28  =162'05
 
S-2-B-F M60   Route   S-2-B-F   >2470m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 34  Götte, Heinrich          22'33 49'17*00'39* = 72'29
 35  De Rocker, Patrick       17'03*117'02 00'31  =134'36
 
S-2-1-3-4-B-F M60   Route   S-2-1-3-4-B-F   >6040m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Nishiuchi, Shuichi       23'18 39'44 31'07 22'44 34'55 00'34  =152'22

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M70

S-2-5-1-B-F M70   Route   S-2-5-1-B-F   >3830m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Sudnik, Jurii            10'28 14'14*34'21*05'24*00'25* = 64'52
  2  Hergert, Reinhard        11'48 18'05 33'33 05'17 00'29  = 69'12
  3  Kochergin, Alexandr      17'16 11'53 36'20 05'10 00'30  = 71'09
  5  Korshunov, Viktor        22'24 12'30 34'47 06'01 00'24  = 76'06
  6  Baranovskyi, Viktor      13'09 19'13 41'00 04'32 00'30  = 78'24
  7  Kuzmin, Vadim            12'53 18'11 40'05 07'09 00'35  = 78'53
  8  Nilsson, Olle            18'57 17'55 39'15 06'22 00'34  = 83'03
 10  Schwider, Dieter         12'44 19'38 43'23 07'56 00'26  = 84'07
 13  Fijlstra, Dick           22'10 22'13 46'04 08'24 00'27  = 99'18
 14  Bykowski, Ryszard        14'05 26'02 50'49 07'51 00'36  = 99'23
 17  Nestorov, Angel          09'40*20'16 66'47 05'29 00'33  =102'45
 18  Cooley, Robert           23'28 27'55 45'21 08'59 00'39  =106'22
 19  Svensson, Gunnar         22'04 13'07 66'23 05'14 00'30  =107'18
 20  Jensen, Arne             17'53 31'04 52'18 09'44 00'44  =111'43
 
S-5-2-1-B-F M70   Route   S-5-2-1-B-F   >3480m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  4  Korolev, Lev             26'14 21'11 18'47*05'12*00'28* = 71'52
  9  Dapkus, Algimantas       29'56 16'19 29'32 07'43 00'31  = 84'01
 11  Titterington, Bob        31'44 25'15 25'05 06'51 00'32  = 89'27
 12  Wladyslaw, Pietrzykowski 22'55*19'17*45'24 03'56 00'24  = 91'56
 15  Burlachenko, Vasilij     54'30 21'36 19'19 04'36 00'33  =100'34
 16  Leach, Harley            29'57 32'55 30'51 06'25 00'39  =100'47
 21  Lenander, Bo             59'32 23'13 22'38 05'54 00'30  =111'47
 22  Börcsök, István          37'36 35'20 31'17 07'30 00'35  =112'18
     Paál, András             49'56 34'58 46'44 10'44 00'36  =142'58
 
S-2-5-B-F M70   Route   S-2-5-B-F   >3610m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 23  Frölich, Henrich         25'20*20'47*68'43*00'29* =115'19
 24  Hoek, Jan                33'36 32'40 54'12 01'16  =121'44
 26  Hayakawa, Toyonori       27'41 26'45 82'14 00'32  =137'12
 
S-5-2-B-F M70   Route   S-5-2-B-F   >3380m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 25  Onič, Jožef              46'03 24'17 61'29 00'44  =132'33
 
S-3-2-B-F M70   Route   S-3-2-B-F   >3910m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 27  Hosaka, Noboru           32'41 74'47 31'42 00'36  =139'46
 
S-B-F M70   Route   S-B-F   >2390m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Crispijn, Erik           131'34 01'23  =132'57
 
S-5-1-B-F M70   Route   S-5-1-B-F   >3360m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Van De Keere, Maurice    63'20 90'47 13'48 01'09  =169'04

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

Organizer: BFRA

powrot

logo wojskowejfedsportu logo lacznosc lok lok logo www logo mon 1 logo zhp 1 logo iaru 1 logo pzk

Nunc augue sed quis praesent phasellus egestas.