Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polski Związek Radioorientacji Sportowej

*************************************************
*  ARDF World Championships Albena/Bulgaria   *
*       8.9.2016     Classic 80-/2-m-band     *
*************************************************
Competition: 8.09.2016   from 9.00
Band/Limit: 802-m-band / 140 min
Competitors: W19 W21 W35 W50 W60 M19 M21 M40 M50 M60 M70 Com Hlp
  19 29 18 18 14 28 39 47 48 38 29 =327 =327
Minimum of running routes >>>>>
W19 S-1-3-4-5-B-F 5370 m
W21 S-1-3-2-5-B-F 6180 m
W35 S-15-11-12-13-B-F 3900 m
W50 S-11-12-14-B-F 4380 m
W60 S-11-13-14-B-F 4250 m
M19 S-1-2-4-5-B-F 6570 m
M21 S-2-1-3-4-5-B-F 7040 m
M40 S-2-3-4-5-B-F 5850 m
M50 S-15-11-12-14-B-F 4620 m
M60 S-15-11-13-14-B-F 4500 m
M70 S-11-12-13-B-F 3660 m

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   W19

160908802s1345bz1345 W19   Route   S-1-3-4-5-B-F   >5370m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Bžatková, Kateřina       16'44 12'52 14'13*15'55*14'42*00'13* = 74'39
  2  Košutová, Katarína       13'26 14'34*16'06 25'30 13'09 00'11  = 82'56
  3  Naumenko, Luchana        11'17 20'40 13'41 29'36 10'27 00'10  = 85'51
  4  Piskareva, Kristina      15'52 14'21 22'13 23'57 12'44 00'09  = 89'16
  5  Sobotková, Anna          11'09*27'04 26'12 20'13 13'43 00'12  = 98'33
  6  Ishchenko, Anastasiia    21'10 28'31 23'56 17'46 15'53 00'11  =107'27
  7  Marcu, Valentina         16'36 31'55 21'18 23'27 14'26 00'09  =107'51
  8  Tsenkova, Patritsia      12'54 33'23 22'35 28'50 11'15 00'11  =109'08
 10  Melnikova, Nadezhda      11'27 48'13 20'13 20'10 13'05 00'09  =113'17
 12  Filová, Barbora          23'59 57'16 17'25 26'30 12'22 00'10  =137'42
 
S-1-3-5-4-B-F W19   Route   S-1-3-5-4-B-F   >6220m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  9  Diaksova, Andrea         12'16*22'33*35'05*29'54*10'43*00'10* =110'41
 11  Petrovska, Yana          30'48 27'27 36'29 23'58 13'28 00'12  =132'22
 
S-3-4-5-B-F W19   Route   S-3-4-5-B-F   >4970m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 13  Ovchinnikova, Tatyana    17'59*21'23*22'11*15'10*00'17* = 77'00
     Bouchalová, Justýna      28'46 20'24 30'48 68'20 00'14  =148'32
 
S-1-3-4-B-F W19   Route   S-1-3-4-B-F   >3910m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 14  Washiya, Nanako          17'09*22'11*19'36*37'29*00'13* = 96'38
 15  Liu, Jun Le              27'46 47'53 30'32 24'23 00'12  =130'46
 
S-1-3-B-F W19   Route   S-1-3-B-F   >3900m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 16  Zhang, Wen Yan           16'59*27'31*79'55*00'13* =124'38
     Umehara, Moeno           55'44 59'12 60'14 00'13  =175'23
 
S-F W19   Route   S-F   >3280m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Chireeva, Tatiana        52'57  = 52'57

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   W21

S-1-3-2-5-B-F W21   Route   S-1-3-2-5-B-F   >6180m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Macinská, Jana           11'06 11'40 14'21 12'42*08'12*00'10* = 58'11
  2  Giklova, Natalia         08'44*09'32*13'55*22'37 07'59 00'09  = 62'56
 
S-1-2-3-5-B-F W21   Route   S-1-2-3-5-B-F   >7030m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  3  Parkhomenko, Oleksandra  11'56 15'52*18'04*19'44*09'04*00'10* = 74'50
  4  Raikova, Svetlana        12'12 19'50 14'00 19'52 09'23 00'09  = 75'26
  5  Voráčková, Lenka         12'12 19'49 16'27 19'54 09'37 00'10  = 78'09
  6  Fučíková, Hana           11'48 19'34 16'37 22'24 10'05 00'11  = 80'39
  7  Léharová, Alžběta        10'50*20'52 23'19 24'55 10'49 00'10  = 90'55
  9  Denisova, Anastasia      20'51 21'46 15'22 26'47 10'32 00'11  = 95'29
 11  Veremeienko, Yevheniia   17'44 15'17 21'41 27'03 25'52 00'12  =107'49
 12  Fursa, Olena             12'07 17'20 39'06 25'39 13'39 00'13  =108'04
 13  Byrdy, Urszula           13'13 28'45 27'37 26'03 13'42 00'11  =109'31
 14  Valcheva, Stanimira      21'17 22'13 30'51 26'31 12'22 00'12  =113'26
 15  Radi, Nina               16'36 18'58 32'45 29'56 16'26 00'12  =114'53
 17  Čufer, Ana               15'59 35'29 33'03 27'38 12'07 00'08  =124'24
 18  Králová, Miriam          18'12 27'50 39'01 31'56 14'49 00'14  =132'02
     Fedorina, Iulia          16'05 25'49 22'52 39'25 38'06 00'16  =142'33
     Bondarenco, Alexandra    17'21 45'28 35'24 34'21 16'07 00'13  =148'54
     Yan, Ru Yu               16'16 30'48 36'08 36'38 41'18 00'14  =161'22
 
S-3-1-2-5-B-F W21   Route   S-3-1-2-5-B-F   >6960m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  8  Kolomnina, Ekaterina     23'54 19'26 16'05 22'29 10'01 00'15  = 92'10
 
S-2-1-3-5-B-F W21   Route   S-2-1-3-5-B-F   >6840m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 10  Zasheva, Iveta           21'42*23'56 11'53*27'47*11'54*00'09* = 97'21
 16  Berse, Kathrin           23'33 21'51*20'12 34'29 15'15 00'09  =115'29
 
S-1-2-3-B-F W21   Route   S-1-2-3-B-F   >5750m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 19  Diaksova, Antoaneta      21'53 27'17 34'01 32'10 00'18  =115'39
 
S-1-2-5-B-F W21   Route   S-1-2-5-B-F   >5570m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 20  Palanciuc, Silvia        16'16*56'18 23'27*31'56*00'14* =128'11
     Dapkute, Iveta           27'23 31'41*65'08 17'14 00'17  =141'43
 
S-2-5-B-F W21   Route   S-2-5-B-F   >4190m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 21  Jiang, Zhao Fei Fan      30'32*46'00*30'38*00'13* =107'23
 23  Covaliova, Margarita     56'32 53'42 26'44 00'14  =137'12
 
S-1-2-B-F W21   Route   S-1-2-B-F   >4970m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 22  Sato, Arisa              15'49 50'47 46'31 00'15  =113'22
 
S-2-B-F W21   Route   S-2-B-F   >3600m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 24  Li, Yun Zhou             31'45 73'51 00'14  =105'50
 
S-1-B-F W21   Route   S-1-B-F   >3900m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 25  Bando, Maya              26'40 109'03 00'17  =136'00

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   W35

S-15-11-12-13-B-F W35   Route   S-15-11-12-13-B-F   >3900m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Hažmuková, Pavla         09'14*15'21 07'23*06'32*06'54*00'10* = 45'34
  2  Platonova, Irina         14'36 11'30 07'07 09'51 07'46 00'12  = 51'02
  3  Šimáčková, Jitka         10'59 11'38*09'26 12'42 08'07 00'12  = 53'04
  5  Mateeva, Steliana        14'52 16'12 10'24 05'50 08'35 00'14  = 56'07
  6  Mezhevaya, Alla          15'37 16'56 07'53 07'37 08'25 00'16  = 56'44
  7  Ondrouchová, Ludmila     15'28 11'20 10'10 11'24 08'45 00'13  = 57'20
  9  Daudaraviciene, Vita     21'00 13'25 12'25 06'48 06'46 00'12  = 60'36
 10  Bartkeviciene, Ausra     16'11 09'46 07'14 10'19 19'49 00'12  = 63'31
 11  Kalenova, Svetlana       20'43 16'16 09'27 17'50 09'01 00'13  = 73'30
 13  Biró, Katalin Anna       20'00 19'35 19'43 09'05 09'08 00'12  = 77'43
 14  Cao, Hui Juan            38'37 20'15 08'56 11'31 09'30 00'13  = 89'02
 15  Hrakholskaya, Ala        15'07 39'35 16'38 17'07 07'45 00'14  = 96'26
 17  Kusakabe, Asami          42'37 18'24 26'50 23'14 16'18 00'14  =127'37
 
S-15-12-11-13-B-F W35   Route   S-15-12-11-13-B-F   >4820m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  4  Kulicka, Agata           13'48*14'05*03'16*16'51*07'10*00'13* = 55'23
  8  Šimečková, Barbora       20'17 16'19 08'11 08'03 06'53 00'13  = 59'56
 12  Sokolova, Juliya         17'33 22'39 05'42 18'03 09'19 00'15  = 73'31
 16  Manea, Ramona            20'25 49'08 08'33 16'16 13'34 00'14  =108'10
 
S-15-B-F W35   Route   S-15-B-F   >3390m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Bondarenco, Natalia      42'25 108'54 00'20  =151'39

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   W50

S-11-12-14-B-F W50   Route   S-11-12-14-B-F   >4380m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Savinykh, Larisa         16'01 08'32 20'03*09'14*00'11* = 54'01
  2  Denisova, Natallia       17'01 09'09 19'03 10'18 00'16  = 55'47
  3  Skřivanová, Dagmar       17'04 10'06 19'34 09'14 00'13  = 56'11
  4  Kniazeva, Svetlana       16'02 11'36 19'10 09'57 00'14  = 56'59
  5  Zarnóczay, Klára         13'00*08'34*27'43 08'03 00'13  = 57'33
  6  Soukupová, Leona         16'37 13'45 16'41 12'09 00'11  = 59'23
  7  Fekiačová, Mária         17'29 08'52 24'34 09'41 00'14  = 60'50
  8  Krassowizkaja, Galina    15'26 16'10 16'52 12'09 00'16  = 60'53
  9  Bagdasarova, Silvia      21'53 09'31 18'44 16'34 00'15  = 66'57
 10  Šrůtová, Marcela         20'51 10'50 20'02 19'22 00'14  = 71'19
 11  Drews, Brigitte          24'36 18'53 17'42 10'14 00'12  = 71'37
 12  Uziene, Sigita           15'59 11'01 22'45 22'17 00'15  = 72'17
 13  Makeeva, Nadezda         21'30 19'44 20'06 15'38 00'17  = 77'15
 14  Eipper, Carmen           33'21 08'28 29'26 10'35 00'12  = 82'02
 15  Radics, Anna Mária       38'59 12'25 29'57 09'52 00'15  = 91'28
 
S-11-12-13-B-F W50   Route   S-11-12-13-B-F   >3660m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 16  Šimečková, Anna          27'44 25'34 09'44 07'51 00'12  = 71'05
 
S-11-B-F W50   Route   S-11-B-F   >3360m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 17  Kim, Bong Ki             57'31 38'46 00'16  = 96'33
 
S-13-14-B-F W50   Route   S-13-14-B-F   >4250m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 18  Bang, Shi Lee            80'27 11'29 20'04 00'24  =112'24

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   W60

S-11-13-14-B-F W60   Route   S-11-13-14-B-F   >4250m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Koroleva, Galina         15'24*12'51*14'29*10'17*00'12* = 53'13
  2  Lászlóné Hornyai, Pirosk 19'20 11'37 21'32 08'45 00'12  = 61'26
  3  Gulieva, Galina          25'25 12'38 15'54 10'55 00'14  = 65'06
  4  Fijlstra, Jenny          20'51 13'21 21'17 10'30 00'18  = 66'17
  5  Voráčková, Eliška        21'32 16'34 19'40 10'27 00'14  = 68'27
  6  Khoroshavina, Ludmila    23'18 20'05 16'45 11'13 00'14  = 71'35
  7  Omová, Jana              21'05 20'14 16'13 19'14 00'13  = 76'59
  8  Garpestad, Karin         41'22 23'33 16'05 10'23 00'15  = 91'38
  9  Bromer, Ruth             31'20 22'52 20'05 26'06 00'15  =100'38
 10  Pátková, Alenka          69'40 16'26 14'25 10'07 00'16  =110'54
 
S-11-13-B-F W60   Route   S-11-13-B-F   >3530m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 11  Yamagami, Yoshiko        59'31 21'35*13'58*00'17* = 95'21
 12  Leach, Karla             59'05*52'18 17'18 00'23  =129'04
 
S-11-B-F W60   Route   S-11-B-F   >3360m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 13  Kai, Kazue               74'35 36'25*00'23* =111'23
 14  Templeton, Jenelle       32'53*91'12 00'15  =124'20

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M19

S-1-2-4-5-B-F M19   Route   S-1-2-4-5-B-F   >6570m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Zolochevskyi, Ruslan     17'37 15'53 12'38*11'31*08'57*00'09* = 66'45
  7  Nikita, Ivanov           17'39 19'41 26'31 12'23 07'13 00'09  = 83'36
  9  Kiril, Venev             10'53 20'52*32'57 19'53 09'45 00'09  = 94'29
 11  Kužner, Marko            10'47*21'27 36'19 18'43 12'27 00'10  = 99'53
 12  Pankratov, Evgenii       20'35 22'55 23'51 22'34 10'08 00'11  =100'14
 14  Jurčík, Tomáš            17'16 22'35 35'31 19'28 15'55 00'12  =110'57
 15  Dochev, Pavel            21'48 27'33 34'57 18'49 14'25 00'12  =117'44
 17  Grosman, Jan             23'14 29'21 26'18 37'53 12'41 00'10  =129'37
 18  Gan, Jia Lin             15'29 26'33 52'50 19'54 15'19 00'12  =130'17
 
S-1-2-5-4-B-F M19   Route   S-1-2-5-4-B-F   >6610m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  2  Bžatek, Vojtěch          12'00 16'30 12'15*18'50 09'06*00'09* = 68'50
  3  Palamarchuk, Artem       11'34 13'52*15'30 18'28*10'44 00'09  = 70'17
  4  Bakchinov, Vladimir      10'49*20'58 16'15 15'23 06'49 00'08  = 70'22
  5  Šimáček, Martin          11'16 20'12 12'27 20'39 11'41 00'09  = 76'24
  6  Nadtochyi, Ruslan        21'33 15'59 20'08 15'49 07'43 00'11  = 81'23
  8  Gherghescu, Alexandru    15'38 26'12 15'17 23'33 11'01 00'10  = 91'51
 10  Račko, Lukáš             11'03 29'00 15'22 28'21 11'07 00'09  = 95'02
 16  Cuninka, Ján             12'40 27'57 29'00 38'58 12'03 00'10  =120'48
 
S-2-1-4-5-B-F M19   Route   S-2-1-4-5-B-F   >7040m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 13  Gherghescu, Andrei       25'04 26'11 22'40 23'23 10'55 00'10  =108'23
 
S-1-2-5-B-F M19   Route   S-1-2-5-B-F   >5570m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 19  Volbikas, Rolandas       10'52*33'14*45'43*13'51*00'08* =103'48
 21  Hubert, Musiala          21'01 39'22 49'13 15'28 00'10  =125'14
 22  Hou, Zhen Hai            15'58 35'35 62'20 13'12 00'11  =127'16
 
S-2-4-5-B-F M19   Route   S-2-4-5-B-F   >5200m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 20  Matsuo, Chiaki           27'04 43'17 32'46 16'41 00'14  =120'02
 
S-1-2-B-F M19   Route   S-1-2-B-F   >4970m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 23  Kinc, Martin             07'35*16'24*55'04*00'14* = 79'17
 24  Stein, Nils              21'11 41'58 60'54 00'12  =124'15
     Li, Xun Tai              32'33 49'05 64'31 00'16  =146'25
 
S-2-4-B-F M19   Route   S-2-4-B-F   >3740m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 25  Nakayama, Hayato         79'58 40'56 15'09 00'12  =136'15
 
S-1-B-F M19   Route   S-1-B-F   >3900m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 26  Kawasoe, Yutaro          27'59*98'48*00'10* =126'57
     Tsenkov, Tsenko          35'34 119'08 00'10  =154'52

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M21

S-1-3-2-5-4-B-F M21   Route   S-1-3-2-5-4-B-F   >7220m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Oma, Jakub               08'07*09'05*10'50*12'04*13'14*07'21*00'11* = 60'52
  3  Fučík, Karel             10'53 12'24 10'49 13'51 15'38 07'48 00'09  = 71'32
  6  Nakvosas, Mindaugas      12'52 10'10 16'22 13'11 16'14 08'28 00'10  = 77'27
  7  Babeu, Alexandru         10'32 13'23 12'48 13'43 17'00 10'13 00'11  = 77'50
 19  Ruzgis, Kestutis         16'42 16'27 18'48 18'13 24'44 22'24 00'13  =117'31
 
S-1-3-4-2-5-B-F M21   Route   S-1-3-4-2-5-B-F   >7490m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  2  Hikl, Tomáš              07'49 10'08 10'50 17'42 11'14 08'24 00'09  = 66'16
 
S-1-2-5-3-4-B-F M21   Route   S-1-2-5-3-4-B-F   >8370m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  4  Shtanko, Sergii          07'35*14'06*13'46*18'13*10'50*07'02*00'10* = 71'42
 11  Kazymov, Vladislav       10'42 21'49 12'51 28'05 10'52 08'34 00'11  = 93'04
 16  Kirgetov, Michail        25'38 15'18 13'44 23'07 18'05 11'03 00'13  =107'08
 17  Viskup, Peter            10'45 26'13 15'25 33'00 13'47 11'56 00'11  =111'17
 
S-1-2-3-4-5-B-F M21   Route   S-1-2-3-4-5-B-F   >7230m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  5  Marchuk, Oleksandr       10'59 16'08*14'27*17'24*10'32*06'30*00'09* = 76'09
 10  Bartkevicius, Algirdas   17'45 24'18 13'03 11'33 12'07 07'37 00'10  = 86'33
 13  Král, Adam               11'49 22'57 18'57 14'47 21'20 12'08 00'11  =102'09
 15  Gaberc, Niko             16'28 18'54 17'28 12'17 26'02 11'08 00'10  =102'27
 18  Vodenicharov, Alex       10'10*17'29 20'21 26'19 25'41 16'59 00'14  =117'13
     Predanić, Stipe          21'57 25'36 35'39 20'30 21'32 17'04 00'08  =142'26
 
S-1-2-4-3-5-B-F M21   Route   S-1-2-4-3-5-B-F   >8340m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  8  Ivanko, Oleksii          07'35*14'59*15'53*09'44*27'18*10'07*00'08* = 85'44
 14  Hergert, Alexander       10'52 20'44 22'25 16'17 19'25 12'27 00'09  =102'19
 
S-1-3-2-4-5-B-F M21   Route   S-1-3-2-4-5-B-F   >7190m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  8  Kuriak, Jakub            10'48*10'35*15'29*17'40*22'01*09'02*00'09* = 85'44
     Ciocaneu, Alexandru      16'20 23'54 36'54 38'25 21'19 18'34 00'10  =155'36
 
S-1-2-5-4-3-B-F M21   Route   S-1-2-5-4-3-B-F   >8550m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 12  Rodionov, Ivan           16'08 20'40 12'50 17'35 12'14 13'56 00'11  = 93'34
 
S-1-2-3-5-4-B-F M21   Route   S-1-2-3-5-4-B-F   >8070m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 20  Kubisiak, Marek          11'15 20'51 21'58 31'31 34'29 13'35 00'14  =133'53
 
S-1-2-3-4-B-F M21   Route   S-1-2-3-4-B-F   >5760m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 21  Pan, Zi Qiu              15'29*30'58*26'20*31'08*15'50*00'09* =119'54
 23  Žnidarič, Andrej         31'13 42'07 21'09 19'55 15'27 00'09  =130'00
 
S-1-2-5-4-B-F M21   Route   S-1-2-5-4-B-F   >6610m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 22  Pastor, Kai              21'12 27'08 21'52 29'31 21'44 00'11  =121'38
 
S-1-2-4-5-B-F M21   Route   S-1-2-4-5-B-F   >6570m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 24  Dai, Nuo Ge              16'02 30'14 47'06 27'31 16'25 00'14  =137'32
 
S-1-2-4-B-F M21   Route   S-1-2-4-B-F   >5110m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 25  Frasinescu, Radu         11'15*35'31*42'31*20'17*00'09* =109'43
 26  Pap, Gábor               16'32 32'44 44'26 17'19 00'13  =111'14
 
S-1-2-3-B-F M21   Route   S-1-2-3-B-F   >5750m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 27  Pu, Xiao Nian            11'54 35'25 51'53 22'35 00'14  =122'01
 
S-1-2-B-F M21   Route   S-1-2-B-F   >4970m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 28  Bucsa, Alexei            11'26*30'39*40'19*00'14* = 82'38
 30  Grajdean, Gheorghii      22'27 68'54 34'29 00'12  =126'02
     De Rocker, Maarten       32'43 34'01 77'29 00'13  =144'26
     Taupeka, Dzmitry         22'00 110'49 29'07 00'14  =162'10
 
S-1-3-B-F M21   Route   S-1-3-B-F   >3900m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 29  Szabó, Gábor             17'32 66'38 34'51 00'19  =119'20
 
S-2-B-F M21   Route   S-2-B-F   >3600m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 31  Kikuichi, Yoshifumi      40'14*35'05*00'15* = 75'34
 33  Stoyanov, Svetoslav      40'20 79'16 00'17  =119'53
 
S-1-B-F M21   Route   S-1-B-F   >3900m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 32  Kurogi, Kentaro          48'07 49'19*00'16* = 97'42
 34  Adachi, Yuto             26'27*105'25 00'11  =132'03
 
S-B-F M21   Route   S-B-F   >3330m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Lee, Kang Woo            71'51 00'12  = 72'03

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M40

S-2-3-4-5-B-F M40   Route   S-2-3-4-5-B-F   >5850m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Cherniavsky, Sergey      13'38*20'06 11'18 14'08*09'03*00'10* = 68'23
  2  Šindelka, Antonín        17'43 15'06*10'59*18'47 08'00 00'10  = 70'45
  3  Afonkin, Vadim           16'25 16'46 11'22 17'35 09'35 00'09  = 71'52
  4  Redka, Maksym            17'21 17'01 14'15 16'44 12'26 00'12  = 77'59
  5  Marcu, Adrian            17'02 26'23 16'29 20'05 12'24 00'11  = 92'34
  8  Fekiač, Jozef            17'24 22'05 14'18 19'29 23'53 00'14  = 97'23
  9  Petrov, Vadim            21'30 27'54 14'19 23'34 11'40 00'12  = 99'09
 10  Žáček, Zbyněk            19'48 16'01 24'06 29'45 12'34 00'10  =102'24
 12  Lerjen, Martin           31'00 22'05 19'29 23'33 11'15 00'11  =107'33
 15  Szűk, Zoltán             21'12 28'40 20'29 29'26 17'15 00'15  =117'17
 16  Lerjen, Michael          32'37 35'49 21'02 19'47 12'20 00'09  =121'44
 18  Mereuta, Jenica          21'02 33'30 24'05 29'18 18'12 00'12  =126'19
 19  Ivanov, Ivailo           22'06 26'54 28'02 23'21 30'53 00'14  =131'30
 
S-3-2-4-5-B-F M40   Route   S-3-2-4-5-B-F   >6780m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  6  Mucsi, Mihály            18'33*18'14*27'53*17'53*11'06*00'12* = 93'51
     Lindell, Henrik          61'28 19'55 32'19 32'10 12'56 00'11  =158'59
 
S-3-2-5-4-B-F M40   Route   S-3-2-5-4-B-F   >6820m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  7  Olkov, Iurii             22'56*14'39*23'37*22'44*12'39*00'13* = 96'48
 13  Davydenko, Iurii         29'37 21'52 18'18 29'27 11'22 00'13  =110'49
 
S-2-5-3-4-B-F M40   Route   S-2-5-3-4-B-F   >7000m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 11  Navickas, Egidijus       31'20 16'42 27'02 14'15 16'08 00'13  =105'40
 
S-2-5-4-3-B-F M40   Route   S-2-5-4-3-B-F   >7180m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 14  Král, Jozef              26'48*18'02*24'34*20'26*24'11*00'11* =114'12
 22  Eichler, Gerald          36'44 22'58 26'24 27'51 24'58 00'13  =139'08
 
S-2-4-3-5-B-F M40   Route   S-2-4-3-5-B-F   >6960m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 17  Zolochevskyi, Kostiantyn 22'08 22'09*30'54*35'06 13'24*00'13* =123'54
 23  Trojer, Andrej           22'06*24'14 33'27 30'03*29'17 00'12  =139'19
 
S-2-3-5-4-B-F M40   Route   S-2-3-5-4-B-F   >6700m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 20  Jereb, Ivo               17'31 22'49 32'11 42'56 18'17 00'21  =134'05
 
S-3-4-2-5-B-F M40   Route   S-3-4-2-5-B-F   >7080m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 21  Mitev, Nikolai           30'44 14'49 36'06 38'47 15'04 00'12  =135'42
 
S-2-4-5-B-F M40   Route   S-2-4-5-B-F   >5200m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 24  Masilionis, Remigijus    57'09 22'52 14'48*09'21*00'13* =104'23
 31  Saito, Toshiyuki         43'03*30'36*21'15 41'51 00'12  =136'57
 
S-2-3-4-B-F M40   Route   S-2-3-4-B-F   >4390m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 25  Kostov, Zlatin           28'41 28'20*28'35*26'36*00'17* =112'29
 27  Kužner, Miroslav         26'00 32'36 41'53 24'17 00'13  =124'59
 28  Shimizu, Shigeru         21'49*51'55 25'52 27'37 00'14  =127'27
 29  Heale, David             35'47 36'58 26'57 30'29 00'15  =130'26
 
S-2-5-4-B-F M40   Route   S-2-5-4-B-F   >5230m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 26  Ishikawa, Tomomichi      27'32 39'52 33'11 20'29 00'15  =121'19
 
S-2-5-3-B-F M40   Route   S-2-5-3-B-F   >6980m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 30  Krajcár, Lajos           19'20 31'45 52'54 32'00 00'14  =136'13
 
S-2-5-B-F M40   Route   S-2-5-B-F   >4190m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 32  Šístek, Daniel           32'25*17'26*21'19*00'16* = 71'26
 36  Harker, Kenneth          36'45 40'12 25'06 00'33  =102'36
 40  Dapkus, Gintaras         41'57 32'24 59'55 00'16  =134'32
     Yan, Xu Zhang            52'53 74'40 18'39 00'13  =146'25
 
S-2-4-B-F M40   Route   S-2-4-B-F   >3740m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 33  Andres, Viira            17'32*37'04*23'07*00'16* = 77'59
 34  Kim, Duck-Ki             24'33 34'25 20'15 00'14  = 79'27
 35  Kasimov, Faid            21'14 43'14 21'49 00'15  = 86'32
 39  Nordwaeger, Pehr-Axel    50'30 53'31 28'29 00'19  =132'49
 
S-1-3-2-B-F M40   Route   S-1-3-2-B-F   >5590m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 37  Reichel, Uwe             11'29 32'04 37'56 43'34 00'12  =125'15
 
S-2-3-B-F M40   Route   S-2-3-B-F   >4380m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 38  Tarmo, Gede              26'05 30'16 72'56 00'09  =129'26
 
S-2-12-4-B-F M40   Route   S-2-12-4-B-F   >3770m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 40  Lehtosaari, Keijo        18'30 26'54 10'16 78'23 00'29  =134'32
 
S-2-B-F M40   Route   S-2-B-F   >3600m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 42  Rutkowski, Remigiusz     18'29*55'34*00'13* = 74'16
 43  Kim, Young Ho            61'21 56'28 00'13  =118'02
 44  Kim, Jong Mo             62'20 59'20 00'14  =121'54
 
S-B-F M40   Route   S-B-F   >3330m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Dinse, Björn             135'29 00'15  =135'44

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M50

S-15-11-12-14-B-F M50   Route   S-15-11-12-14-B-F   >4620m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Romanov, Viktor          10'33 08'01*10'23 11'40 06'00*00'13* = 46'50
  2  Skudrickas, Algirdas     14'16 07'17 06'44 11'43*09'26 00'10  = 49'36
  3  Pugach, Mykhailo         11'25 08'29 09'03 15'04 06'16 00'10  = 50'27
  4  Dapkus, Robertas         09'42 10'23 11'55 12'13 06'24 00'09  = 50'46
  5  Burda, Iurii             09'57 11'15 08'18 11'52 10'23 00'10  = 51'55
  6  Moravszki, János         12'02 10'20 06'36 15'47 07'58 00'13  = 52'56
  7  Zelenskyi, Sergii        14'51 07'04 06'19*17'50 07'01 00'11  = 53'16
  8  Evertsson, Bengt         09'28*11'27 10'34 14'27 08'07 00'10  = 54'13
  9  Šimeček, Jozef           15'00 10'45 08'53 11'59 08'26 00'11  = 55'14
 10  Čufer, Stanko            09'57 16'26 05'38 17'25 06'16 00'11  = 55'53
 11  Andres, Talver           13'52 12'35 10'12 13'33 08'12 00'12  = 58'36
 13  Basys, Rimantas          14'41 13'08 06'24 17'21 07'35 00'13  = 59'22
 14  Denisov, Valery          09'45 16'15 10'30 13'01 09'44 00'10  = 59'25
 15  Vlach, Miroslav          14'55 12'12 09'45 14'01 08'44 00'11  = 59'48
 17  Gridin, Igor             18'02 08'44 09'55 14'51 10'11 00'13  = 61'56
 19  Zach, Jaroslav           10'22 11'20 18'06 15'55 07'37 00'11  = 63'31
 20  Kruchinin, Eduard        09'54 16'12 13'55 16'00 07'38 00'09  = 63'48
 21  Parkhomenko, Viacheslav  15'22 15'40 11'30 16'14 06'27 00'10  = 65'23
 22  Lee, Jong Min            15'09 12'25 09'54 16'49 11'21 00'11  = 65'49
 23  Mitelman, Milan          16'08 17'01 08'24 15'14 09'04 00'12  = 66'03
 24  Chalk, Steve             22'16 15'15 07'10 12'13 10'02 00'09  = 67'05
 25  Košut, Ján               19'32 12'52 09'21 17'57 07'18 00'15  = 67'15
 28  Soltysik, Andrew         15'33 11'15 15'03 19'54 06'49 00'11  = 68'45
 29  Mejevoi, Nicolai         15'35 16'19 09'15 18'05 09'21 00'13  = 68'48
 31  Van Britsom, Marc        15'39 15'34 10'29 22'06 07'17 00'11  = 71'16
 33  Petkov, Mincho           21'10 14'11 09'13 17'08 12'19 00'13  = 74'14
 34  Haugaard-Pedersen, Peder 15'35 19'52 09'09 21'45 09'08 00'13  = 75'42
 35  Lee, Gun Chun            20'44 15'26 10'37 19'43 10'41 00'14  = 77'25
 36  Ehrsson, Ingvar          20'13 15'51 10'27 19'46 11'31 00'14  = 78'02
 37  Brunner, Sándor          25'08 14'53 11'43 22'49 09'06 00'13  = 83'52
 42  Mimura, Masahiko         24'08 27'06 10'54 22'15 10'21 00'13  = 94'57
 43  Wright, Bill             21'00 22'25 18'28 25'46 12'45 00'16  =100'40
 
S-15-12-11-14-B-F M50   Route   S-15-12-11-14-B-F   >5490m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 12  Nagy, György             10'34 16'57 08'37 15'13*07'31*00'12* = 59'04
 18  Babeu, Pavel             14'35 13'17 04'58 21'03 09'15 00'14  = 63'22
 26  Drews, Christian         11'16 11'41*07'28*29'02 08'30 00'12  = 68'09
 27  Mareček, Jiří            19'20 12'24 04'31 23'50 08'10 00'12  = 68'27
 30  Kalle, Kuusik            10'18*25'56 08'36 15'26 10'46 00'09  = 71'11
 32  Deptulski, Tomasz        15'10 16'27 08'59 23'08 09'32 00'11  = 73'27
 39  Lee, In Won              12'03 37'35 06'17 23'30 06'55 00'10  = 86'30
 40  Stein, Dirk              16'42 20'13 09'55 27'15 13'31 00'16  = 87'52
 41  Nishihara, Tatsuo        20'08 19'39 19'16 25'57 08'02 00'13  = 93'15
 45  Verburg, Edwin           20'47 26'05 14'20 26'06 17'25 00'13  =104'56
 46  Wanner, Nikolai          25'13 55'11 10'34 20'40 13'56 00'11  =125'45
 
S-15-11-12-13-14-B-F M50   Route   S-15-11-12-13-14-B-F   >4620m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 16  Williams, David          19'25 11'20 10'00 06'12 08'07 06'33 00'10  = 61'47
 
S-11-12-15-14-B-F M50   Route   S-11-12-15-14-B-F   >6740m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 38  Nikolov, Daniel          21'32 10'03 13'16 29'12 10'16 00'15  = 84'34
 
S-15-11-14-12-B-F M50   Route   S-15-11-14-12-B-F   >5890m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 44  Reinhart, Hans-Jürg      25'56 13'38 24'46 23'30 13'46 00'14  =101'50
 
S-12-B-F M50   Route   S-12-B-F   >3330m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 47  Takii, Takao             92'43 22'29 00'15  =115'27
 
S-2-3-4-5-B-F M50   Route   S-2-3-4-5-B-F   >5850m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Burguttolinov, Albert    12'41 25'10 15'36 17'54 09'22 00'11  = 80'54

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M60

S-15-11-13-14-B-F M60   Route   S-15-11-13-14-B-F   >4500m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Guliev, Chermen          15'00 11'29 11'28 06'03*06'42*00'10* = 50'52
  2  Fursa, Oleg              13'26 12'13*08'37*10'39 09'54 00'12  = 55'01
  4  Ivanchykhin, Mykola      21'29 13'14 08'24 07'46 08'51 00'10  = 59'54
  5  Kirev, Dimitar           19'53 12'12 11'09 15'57 07'47 00'12  = 67'10
  6  Mukhitov, Nazhib         24'54 08'10 16'44 11'04 08'59 00'11  = 70'02
  7  Boev, Vlad               12'51*16'05 19'13 12'30 09'41 00'12  = 70'32
  8  László, Károly           24'56 16'12 12'43 10'26 06'59 00'12  = 71'28
  9  Ono, Masao               20'07 12'13 15'33 17'21 07'51 00'13  = 73'18
 10  Baxa, Jaromír            15'58 20'09 12'37 15'18 09'42 00'11  = 73'55
 11  Nagy, Béla               19'44 17'02 11'59 16'50 10'31 00'17  = 76'23
 12  Garipov, Hristo          30'34 12'05 15'50 10'12 08'35 00'12  = 77'28
 13  Maruyama, Tadashi        23'42 17'37 12'44 15'41 09'05 00'14  = 79'03
 14  Wittek, Claus-Dieter     16'28 13'14 23'41 13'28 12'56 00'10  = 79'57
 15  Palmquist, Jan           20'00 21'55 12'29 16'27 09'52 00'12  = 80'55
 16  Zbigniew, Madrzynski     25'11 21'04 17'30 11'22 08'42 00'10  = 83'59
 17  Ljungström, Peter        24'59 14'35 18'36 12'32 13'53 00'13  = 84'48
 18  Vanhalst, Marc           21'17 19'35 18'11 14'52 10'41 00'14  = 84'50
 19  Nurgaliev, Yury          17'41 23'16 12'54 15'33 15'35 00'15  = 85'14
 20  Kovács, Attila Gábor     29'19 13'41 10'05 22'44 09'20 00'13  = 85'22
 21  Götte, Heinrich          25'07 21'56 17'19 12'31 08'54 00'12  = 85'59
 22  Turský, Ján              24'52 15'32 23'27 15'45 10'13 00'12  = 90'01
 23  Roethe, Nicholas         36'40 20'45 15'50 16'07 09'56 00'15  = 99'33
 24  Namgung, Kuhn            20'01 25'22 28'27 16'41 11'12 00'12  =101'55
 25  Huberman, Joseph         25'03 22'07 19'21 27'22 12'36 00'14  =106'43
 26  Eriksson, Christer       19'33 32'15 23'04 23'58 11'15 00'21  =110'26
 27  Nishiuchi, Shuichi       30'31 21'29 17'00 30'57 10'20 00'15  =110'32
 28  Hansen, Villy            19'34 62'52 11'03 09'52 10'50 00'12  =114'23
 29  Marriott, John           25'17 20'59 27'42 27'59 12'48 00'16  =115'01
 30  Schuh, Michael           35'18 27'28 26'27 18'59 14'08 00'17  =122'37
 31  Blomann, Antonín         35'23 29'36 23'31 18'00 23'27 00'16  =130'13
 32  Templeton, Ewen          37'32 27'14 39'15 18'59 11'45 00'13  =134'58
     Winter, Lubomír          60'20 20'38 20'21 28'30 11'50 00'17  =141'56
 
S-15-11-12-13-14-B-F M60   Route   S-15-11-12-13-14-B-F   >4620m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  3  Romanenko, Basyl         10'32 11'07 11'24 05'50 10'02 10'13 00'14  = 59'22
 
S-15-11-13-B-F M60   Route   S-15-11-13-B-F   >3780m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 33  Cho, Dong Ik             34'32 38'35 15'44 26'22 00'19  =115'32
 
S-15-13-14-B-F M60   Route   S-15-13-14-B-F   >4440m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 34  De Rocker, Patrick       39'35 50'34 11'40 24'17 00'14  =126'20
 
S-15-13-B-F M60   Route   S-15-13-B-F   >3720m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 35  Höfner, Bernd            37'08 37'10 21'00 00'37  = 95'55
 
S-11-B-F M60   Route   S-11-B-F   >3360m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Verhoeven, Johny         120'42 21'44 00'18  =142'44

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

C a t e g o r y   M70

S-11-12-13-B-F M70   Route   S-11-12-13-B-F   >3660m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
  1  Svensson, Gunnar         16'09 10'16*11'31*08'29*00'13* = 46'38
  2  Rudolf, Paul             16'54 13'23 08'36 09'15 00'14  = 48'22
  3  Schwider, Dieter         21'20 09'14 08'00 11'01 00'18  = 49'53
  4  Nilsson, Olle            20'56 08'42 08'58 11'34 00'19  = 50'29
  5  Korshunov, Viktor        18'09 08'45 16'25 07'30 00'13  = 51'02
  6  Baranovskyi, Viktor      15'54*13'19 10'54 10'41 00'15  = 51'03
  7  Korolev, Lev             17'55 14'01 11'18 10'32 00'14  = 54'00
  8  Kuzmin, Vadim            17'08 14'41 11'31 11'50 00'19  = 55'29
  9  Sudnik, Jurii            26'12 09'52 12'22 07'50 00'15  = 56'31
 10  Lenander, Bo             21'39 15'04 11'31 08'16 00'15  = 56'45
 11  Kochergin, Alexandr      26'17 10'32 13'39 08'41 00'16  = 59'25
 12  Jensen, Arne             25'55 10'57 11'40 13'07 00'17  = 61'56
 13  Wladyslaw, Pietrzykowski 26'26 11'05 16'28 09'22 00'15  = 63'36
 14  Hergert, Reinhard        31'04 10'18 12'47 09'58 00'16  = 64'23
 15  Dapkus, Algimantas       22'43 13'54 16'52 10'53 00'16  = 64'38
 16  Titterington, Bob        27'27 14'30 12'40 12'27 00'19  = 67'23
 17  Hosaka, Noboru           26'37 19'29 10'47 15'26 00'14  = 72'33
 18  Burlachenko, Vasilij     41'00 10'43 12'01 10'34 00'21  = 74'39
 19  Fijlstra, Dick           41'03 10'36 11'35 11'24 00'15  = 74'53
 20  Hayakawa, Toyonori       37'35 14'52 11'06 12'26 00'15  = 76'14
 23  Frölich, Henrich         50'07 19'31 28'53 08'42 00'18  =107'31
     Van De Keere, Maurice    66'30 31'54 16'27 47'03 00'39  =162'33
 
S-12-11-13-B-F M70   Route   S-12-11-13-B-F   >4700m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 21  Cooley, Robert           51'44*09'40*13'44*12'33*00'17* = 87'58
 22  Börcsök, István          57'10 08'35 24'21 12'01 00'22  =102'29
 
S-12-13-B-F M70   Route   S-12-13-B-F   >3630m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 24  Vickers, Robert          62'52 15'56 16'26*00'31* = 95'45
 25  Onič, Jožef              40'43*13'53*60'45 00'17  =115'38
 
S-13-B-F M70   Route   S-13-B-F   >3530m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 26  Hoek, Jan                68'27 19'41 00'41  = 88'49
 
S-11-B-F M70   Route   S-11-B-F   >3360m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
 27  Crispijn, Erik           50'55 56'58 00'47  =108'40
 
S-B-F M70   Route   S-B-F   >3330m

 Pl  Name                     Run times Fox-to-Fox                                                                 .
     Bykowski, Ryszard        77'05 00'40  = 77'45

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

Organizer: BFRA

powrot

logo wojskowejfedsportu logo lacznosc lok lok logo www logo mon 1 logo zhp 1 logo iaru 1 logo pzk

Nunc augue sed quis praesent phasellus egestas.