Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polski Związek Radioorientacji Sportowej

 

 

19th ARDF-World-Championships SPRINT
***********************************************
*  19th ARDF-World-Championship Korea 2018  *
*        Sokcho   6.9.18   SPRINT           *
***********************************************

P r o v i s i o n a l l y

Competition: 6.09.2018   from 9.00
Band/Limit: 80-m-band / 60 min
Competitors: W19 W21 W35 W50 W60 M19 M21 M40 M50 M60 M70 Com +Hlp
  32 28 21 10 12 30 37 31 41 30 21 =293 =297

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W19C a t e g o r y   W19W19
32 Com +++ Foxes 1 2 3 6! 11 13 14 15 +++ Route >2020m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Libov, Lebedeva RUS   14'01 9 294
2. Petrovska, Yana UKR   14'50 9 346
3. Deptulska, Maria POL SP2KMH 15'04 9 272
4. Chmelařová, Anna CZE   15'15 9 118
5. Bouchalová, Justýna CZE   15'27 9 119
6. Vlasiuk, Yuliia UKR   15'28 9 347
7. Abdullina, Ekaterina RUS   16'30 9 292
8. Filova, Barbora Daniela SVK   17'10 9 330
9. Marcu, Valentina ROM   17'46 9 281
10. Buksova, Zuzana SVK   17'47 9 329
11. Lilgova, Sophia Christin SVK   18'11 9 331
12. Puhach, Mariia UKR   19'01 9 345
13. Hronová, Klára CZE   19'52 9 116
14. Burci, Daniela ROM   21'30 9 280
15. Melnikova, Nadezda RUS   22'44 9 293
16. Kamila, Wiśniewska POL   24'04 9 274
17. Zhang, Miaoyang HKG   25'48 9 379
18. Dorota, Pietrzykowska POL   26'00 9 273
19. Huang, Ying CHN   27'48 9 393
20. Huang, Ziyu MAC   32'47 9 246
21. Tokumitsu, Ryoko JPN JA1-436 35'03 9 207
22. Narita, Hina JPN JA7-311 38'54 9 206
23. Chen, Yibing HKG   39'25 9 168
24. Fukuoka, Sonomi JPN JA7-311 42'44 9 205
24. Choi, Ye Ryeong KOR DS1THM 42'44 9 229
26. Xu, Yi MAC   49'14 8 248
27. Shang, Yi CHN   52'16 8 392
28. Qiu, Yuanzheng MAC   55'45 7 247
29. Xu, Lesi HKG   42'14 6 170
30. Bae, Su Ah KOR DS1THJ 20'07 5 228
31. Tumurchudur, Otgonzaya MGL   35'12 5 249
DSQ Mija, Denise ROM   16'11 9 282

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W21C a t e g o r y   W21W21
28 Com +++ Foxes 1 2 3 4 5 6! 12 13 14 15 +++ Route >2220m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Giklova, Natalia RUS   12'58 11 295
2. Léharová, Alžběta CZE   15'55 11 121
3. Marynchenko, Mariana UKR   16'10 11 349
4. Godunova, Anastasiia RUS   16'35 11 298
5. Berse, Kathrin GER   18'39 11 158
6. Kosutova, Katarina SVK   18'44 11 332
7. Fučíková, Hana CZE   18'48 11 123
8. Herashchenko, Dianora GER   19'14 11 159
9. Sobotková, Anna CZE   21'00 11 117
10. Nychyporuk, Elvira UKR   22'20 11 350
11. Mariia, Panchuk HKG   24'15 11 172
12. Parkhomenko, Oleksandra UKR   24'26 11 348
13. Toporova, Lubica SVK   24'53 11 334
14. Huberman, Lori USA   26'34 11 375
15. Nakvose, Nadezhda RUS   26'37 11 296
15. Zhang, Tingyu CHN   26'37 11 398
17. Mija, Maria ROM   28'55 11 413
18. Mejevaia, Ninel AUS   29'42 11 105
19. Liang, Jiamin CHN   30'21 11 397
20. Tsengel, Odgerel MGL   30'33 11 250
21. Ye, Qiaojian HKG   30'49 11 378
22. Sokolović, Hana CRO   33'30 11 114
23. Chen, Zhijun HKG   39'38 11 171
24. Sato, Arisa JPN JP7QHB 47'55 11 209
25. Nurymzhanova, Saltanat KAZ   38'24 10 388
26. Zharylkassyn, Aidana KAZ   44'50 10 387
27. Bando, Maya JPN JJ5GVX 53'43 8 208
DSQ Liu, Jiawei CHN   40'50 11 396

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W35C a t e g o r y   W35W35
21 Com +++ Foxes 1 2 3 5 6! 11 13 14 15 +++ Route >2200m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Kulicka, Agata Anna POL SQ5AXK 15'37 10 275
2. Platonova, Irina RUS   18'03 10 312
3. Kolomnina, Ekaterina RUS   18'21 10 297
4. Mija, Eliana ROM   21'03 10 284
5. Golubeva, Victoriia RUS   21'07 10 313
6. Skropne, Szuromi Eva HUN   22'02 10 179
6. Manea, Ramona ROM YO7MAE 22'02 10 283
8. Tuksar, Jelena CRO   33'36 10 115
9. Kusakabe, Asami JPN JR2TBR 33'46 10 210
10. Lee, Sun Yi KOR DS1IYZ 34'45 10 231
11. Sun, Haixia CHN   34'52 10 403
12. Höfner, Sylke GER DG4AAN 39'49 10 160
13. Baasanjav, Badmaarag MGL   41'52 10 252
14. Yu, Shanxiu CHN   47'14 10 402
15. Daudaravičienė, Vita LTU   24'52 9 241
16. Mezhevaya, Alla USA   31'21 9 376
17. Luvsan, Odmaa MGL   58'11 8 253
18. Lee, Sang Rea KOR DS1THK 23'11 7 232
19. Shagdarjav, Odonchimeg MGL   31'41 3 251
OVT Ye, Haiyan CHN   99'26 6 404
SPW Kang, Yu Mi KOR DS1TJZ DNF   230

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W50C a t e g o r y   W50W50
10 Com +++ Foxes 1 2 5 6! 12 13 14 +++ Route >1980m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Deng, Keli CHN   21'54 8 408
2. Alla, Andriunina RUS R2SAB 22'12 8 417
3. Skřivanová, Dagmar CZE   24'07 8 125
4. Iakovleva, Elena RUS   27'12 8 314
5. Šrůtová, Marcela CZE   27'58 8 124
6. Drews, Brigitte GER DL7AFJ 30'48 8 161
7. Roethe, Brigitte GER   33'31 8 162
8. Radics, Anna Maria HUN   37'12 8 180
9. Miwa, Naomi JPN JA2-347 47'04 7 211
10. Kim, Bong Ki KOR DS1HBM 52'31 7 233

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

W60C a t e g o r y   W60W60
12 Com +++ Foxes 1 3 6! 12 13 14 +++ Route >1930m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Voráčková, Eliška CZE   17'33 7 126
2. Látalová, Alexandra CZE   22'12 7 127
3. Hornyai, Piroska Laszlon HUN   32'11 7 181
4. Gulieva, Galina RUS UA3AIH 35'56 7 316
5. Garpestad, Karin NOR LA8UW 41'31 7 263
6. Bromer, Ruth USA WB4QZG 51'50 7 377
7. Templeton, Jenelle AUS VK3FJTE 52'45 7 106
8. Andersen, Hege NOR   56'34 7 262
9. Lee, Sang Ran KOR DS1RUP 34'00 6 235
10. Kai, Kazue JPN JK6XEY 48'07 6 212
11. Bang, Shi Lee KOR HL4GWK 20'58 5 234
12. Yamagami, Yoshiko JPN JQ1LCW 56'40 4 213

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M19C a t e g o r y   M19M19
30 Com +++ Foxes 1 2 3 6! 12 13 14 15 +++ Route >2010m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Šrom, Dominik CZE   11'15 9 130
2. Denysenko, Dmytro UKR   12'43 9 353
3. Jurcik, Tomas SVK   12'49 9 323
4. Racko, Lukas SVK   12'54 9 325
5. Karpovych, Fedir UKR   14'02 9 351
6. Kovalev, Timofei RUS   14'06 9 289
7. Tsenkov, Tsenko BUL   15'12 9 107
8. Ishchenko, Dmytro UKR   16'01 9 352
9. Kinc, Martin CZE   16'58 9 128
10. Liu, Yakun CHN   17'48 9 390
11. Kotov, Vyacheslav RUS   18'25 9 291
12. Olsen, Simen NOR   18'39 9 257
13. David, Tomáš CZE   19'11 9 129
14. Ambo, Hiro JPN JA7-311 20'51 9 187
15. Guan, Weiyan MAC   21'37 9 242
16. Chivulescu, Matei ROM   21'43 9 276
17. Haring, Tomislav SLO S55TH 21'49 9 317
18. Zöller, Simon GER   22'16 9 146
19. Taniguchi, Mizuki JPN JJ1CBS 22'28 9 189
20. Seiitkul, Dinmukhammed KAZ   23'00 9 386
21. Nosal, Michal SVK   23'19 9 324
22. Ivanov, Nikita RUS   23'46 9 288
23. Mija, Tiberiu ROM   24'15 9 278
24. Semenov, Andrey KAZ   25'08 9 385
25. Yao, Yifeng MAC   27'11 9 244
26. Hao, Peihong CHN   27'32 9 391
27. Luo, Zhuoyao MAC   28'48 9 243
28. Sandu, Teodor ROM   30'13 8 277
29. Nemoto, Hibiki JPN JI1MDV 56'35 5 188
OVT Wang, Yuhui CHN   68'39 7 389

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M21C a t e g o r y   M21M21
37 Com +++ Foxes 1 2 3 4 5 6! 11 12 13 14 15 +++ Route >2350m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Ivanko, Oleksii UKR   12'15 12 354
2. Šimáček, Ondřej CZE   12'28 12 133
3. Rodionov, Bogdan RUS   13'09 12 285
4. Hergert, Alexander GER DE1ADH 15'15 12 148
5. Oma, Jakub CZE   15'21 12 131
6. Viskup, Peter SVK   15'43 12 328
7. Hikl, Tomáš CZE   15'55 12 132
8. Kosut, Martin SVK   15'59 12 327
9. Niedźwiecki, Patryk POL   16'11 12 266
10. Raykov, Alexandr RUS   17'16 12 287
11. Marchuk, Oleksandr UKR   17'28 12 356
12. Körner, Ralph GER   17'44 12 149
13. Grosman, Jan POL   19'24 12 265
14. Deptulski, Mateusz POL SP2KMH 20'29 12 264
15. Godunov, Eduard RUS   21'13 12 299
16. Cuninka, Jan SVK   23'41 12 326
17. Toivola, Janne FIN OH2GXN 24'23 12 143
18. Ruzgis, Kęstutis LTU   24'41 12 236
19. Gaberc, Niko SLO S56SON 24'47 12 318
20. Gutmann, Michael GER   25'41 12 147
21. Ruuska, Kristian AUS VK3FDAC 25'58 12 101
22. Belikov, Olekcandr UKR   26'05 12 358
23. Mijiddorj, Munkhbaatar MGL   27'49 12 415
24. Natsag, Munkh-Erdene MGL   30'59 12 414
25. Ogura, Shuichi JPN JH4EIY 31'17 12 192
26. Zhou, Yi CHN   33'46 12 395
27. Štrman, Mitja SLO S56PPO 34'03 12 319
28. Yang, Guang CHN   38'03 12 394
29. Meldebek, Aidos KAZ   47'53 12 384
30. Miyoshi, Nobuyuki JPN JH5LYW 48'13 12 191
31. Nasybulin, Eduard USA   56'44 12 367
32. Li, Xidong HKG   56'52 12 167
33. Bando, Hideyasu JPN JR5PVC 37'09 10 190
34. Korkimbay, Sherkhan KAZ   47'39 10 383
35. Saintur, Byamba-Erdene MGL   56'36 9 254
36. Chen, Junyan HKG   47'34 5 165
DSQ Dai, Mingxuan HKG   27'10 5 166

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M40C a t e g o r y   M40M40
31 Com +++ Foxes 1 2 3 5 6! 11 12 13 14 15 +++ Route >2330m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Kasymov, Vladislav RUS   14'30 11 300
2. Shtanko, Sergii UKR   15'15 11 355
3. Šindelka, Antonín CZE   16'03 11 135
4. Mucsi, Mihaly HUN   16'48 11 174
5. Qian, Guangwu CHN   17'41 11 401
6. Gniedov, Volodymyr UKR   18'49 11 357
7. Goncharov, Alekseii RUS   20'37 11 307
8. Cherniavsky, Sergey GER   21'11 11 150
9. Korolev, Dmitrii RUS   22'47 11 301
10. Davydenko, Iurii UKR   23'01 11 360
11. Skrop, Robert HUN   24'11 11 175
12. Öberg, Magnus SWE SA5MOG 24'39 11 335
13. Pastor, Kai GER DG0YT 25'09 11 151
14. Burkhead, Joseph USA   25'35 11 368
15. Yuan, Qimu CHN   25'40 11 399
16. Borkhuu, Elbegbayar MGL   26'55 11 255
17. Dorjjugder, Ganbat MGL   27'28 11 256
18. Saito, Toshiyuki JPN JN2LPL 28'46 11 195
19. Žnidarič, Andrej SLO S56LLB 31'29 11 320
20. Zhou, Jinsu CHN   40'04 11 400
21. Kirves, Petri FIN OH2KHX 40'11 11 144
22. Kikuichi, Yoshifumi JPN JF3KRL 48'05 11 194
23. Park, Chong Kyoung KOR DS1MFC 48'49 11 219
24. Kim, Yun Gi KOR DS1HVZ 22'43 10 218
25. Lehtosaari, Kimmo FIN OH2JKU 23'27 10 145
26. Lukats, Antti EST   25'58 10 139
27. Klíž, Michal CZE   27'05 10 134
28. Harker, Kenneth USA WM5R 38'57 10 369
29. Ishikawa, Tomomichi JPN JL2THY 48'25 10 193
30. Kubisiak, Marek POL   24'31 9 267
31. Sin, Chan Six KOR DS1EMC 29'44 9 220

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M50C a t e g o r y   M50M50
41 Com +++ Foxes 1 2 3 5 6! 12 13 14 15 +++ Route >2190m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Mareček, Jiří CZE OK2BWN 14'34 10 136
2. Romanov, Viktor RUS   14'43 10 302
3. Bishop, Robin GBR RS21344 15'29 10 163
4. Deptulski, Tomasz POL SP2RIP 15'31 10 269
5. Marcu, Adrian ROM YO7LOI 15'38 10 279
6. Mokrý, Pavel CZE OK2PMA 15'39 10 137
7. Skudrickas, Algirdas LTU   17'21 10 238
8. Babeu, Pavel ROM YO9TW 17'47 10 412
9. Gede, Tarmo EST   18'50 10 140
10. Drews, Christian GER DL7APD 19'23 10 152
11. Zelenskyi, Sergii UKR   19'45 10 343
12. Mejevoi, Nicolai USA   21'23 10 371
13. Iakymenko, Vitalii UKR   21'27 10 361
14. Sletvold, Jon NOR LA9NGA 21'44 10 259
15. Lindell, Henrik SWE   22'46 10 336
16. Viira, Andres EST   22'58 10 142
17. Burgonutdinov, Albert RUS   23'23 10 305
18. Kuusik, Kalle EST   23'55 10 141
19. Burda, Yurii RUS R1MQ 24'26 10 304
20. Basys, Rimantas LTU   25'24 10 237
21. Olsen, Svein NOR LA6KCA 25'29 10 258
22. Afonkin, Vadim USA   26'00 10 370
23. Kaiser, Markus GER   26'59 10 154
24. Shuman, Oleg UKR   27'07 10 362
25. Brunner, Sandor HUN   27'11 10 176
26. Kovacs, Attila Gabor HUN   27'50 10 182
27. Shimizu, Shigeru JPN 7M3RMD 28'05 10 198
28. Li, Hui CHN   28'55 10 405
29. Kim, Seong Ju KOR DS3MBB 29'15 10 222
30. Hu, Liming MAC   30'12 10 245
31. Lee, Gun Chun KOR HL2WVO 30'37 10 223
32. Nishihara, Tatsuo JPN JA0QBY 31'31 10 197
33. Wright, Bill USA WB6CMD 33'22 10 372
34. Ishizuka, Akira JPN JA0PZC 36'08 10 196
35. Eichler, Gerald GER DL1DSR 27'11 9 153
36. Látal, Miroslav CZE OK2LMX 27'15 9 138
37. Qian, Dajun CHN   36'06 8 406
38. Kim, Young Ho KOR DS2RDO 37'16 7 221
OVT Qi, Jihui HKG   65'12 9 380
OVT Wang, Weizhu CHN   101'00 5 407
DSQ Zhao, Dahong HKG   27'54 10 381

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M60C a t e g o r y   M60M60
30 Com +++ Foxes 1 3 5 6! 12 13 14 15 +++ Route >2030m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Ivanchykhin, Mykola UKR   16'10 9 363
2. Guliev, Chermen RUS UA3BL 17'32 9 306
3. Zbigniew, Madrzynski POL SP2JNK 18'43 9 270
4. Moravszki, Janos HUN   18'52 9 184
5. Palmquist, Jan SWE SM5FUG 20'35 9 339
6. Roethe, Nicholas CAN DF1FO 21'50 9 113
7. Nagy, Bela HUN HA8BE 22'34 9 185
8. Laszlo, Karoly HUN   22'40 9 183
9. Žukauskas, Artūras LTU LY5FOX 22'41 9 240
10. Maršalka, Arūnas LTU LY4FOX 27'02 9 239
11. Dons, Christian NOR LA5OQ 27'32 9 260
12. Ono, Masao JPN JR1EYZ 27'58 9 201
13. Nurgaliev, Yury RUS RW9WS 28'10 9 310
14. Haugaard-Pedersen, Peder SWE SM0GNS 28'29 9 337
15. Höfner, Bernd GER DL1AQ 29'39 9 156
16. Matsushima, Kenichi JPN JG1DGC 30'37 9 200
17. Wittek, Claus-Dieter GER DF8QJ 32'39 9 157
18. Kanamaru, Yoshikazu JPN JH6AAM 32'58 9 199
19. Sollie, Øivind NOR LA1KP 33'08 9 261
20. Götte, Heinrich GER   35'02 9 155
21. Lou, Guojun CHN   36'12 9 409
22. Huberman, Joseph USA K5JGH 38'19 9 373
23. Namgung, Kuhn KOR HL2DDS 39'09 9 226
24. Cho, Dong Ik KOR HL4GWB 51'44 9 224
25. Ljungström, Peter SWE SM5KMU 20'40 8 338
26. Kim, Jong Mo KOR DS1CJK 30'29 8 225
27. Cole, Peter AUS VK3ADY 42'45 8 103
28. Bramham, John AUS VK3WWW 45'00 8 102
29. Fan, Qingren CHN   19'48 7 410
OVT Mac, Ken MAC   60'47 4 382

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

M70C a t e g o r y   M70M70
21 Com +++ Foxes 1 3 6! 12 13 15 +++ Route >1720m 
PlaceName, First nameClubCallRun timeFoxStNo
1. Fursa, Oleg UKR   14'44 7 364
2. Matrai, Istvan HUN HA4XA 17'14 7 178
3. Borcsok, Istvan HUN HG8ZG 18'21 7 177
4. Baranovskyi, Viktor UKR   20'08 7 365
5. Templeton, Ewen AUS VK3OW 22'46 7 104
6. Cooley, Robert USA KF6VSE 23'16 7 374
7. Burlacenco, Vasili MDA   24'37 7 416
8. Alexandr, Kochergin KAZ UN2J 24'58 7 214
9. Faleev, Sergeii RUS   25'55 7 309
10. Solovev, Sergei RUS   27'11 7 311
11. Svensson, Rolf SWE SM5DIY 28'16 7 341
12. Svensson, Gunnar SWE SM0-668 31'02 7 342
13. Lenander, Bo SWE SM5CJW 31'21 7 340
14. Marriott, John GBR M0OJM 32'47 7 164
15. Sudnik, Iurii RUS   32'55 7 308
16. Kaneshige, Yoshimi JPN JR1CHU 38'26 7 203
17. Onič, Jožef SLO S51T 40'29 7 321
18. Kim, In Kyo KOR HL1SHY 42'57 7 227
19. Hosaka, Noboru JPN JE1XXK 34'10 6 202
20. Matsuura, Takayuki JPN JH5FUL 49'35 6 204
21. Lech, Marczak POL SP3JML 46'28 3 271

  Category   W19   W21   W35   W50   W60   M19   M21   M40   M50   M60   M70  

Helper
Choi, Hyeong-Moon   KOR Kim, Duck-Ki   KOR Lee, Kwang-Young   KOR
Schade, Karl-Heinz   GER    
Organizer: KARL   HL0HQ

©ARDF-FjwW times read

logo wojskowejfedsportu logo lacznosc lok lok logo www logo mon 1 logo zhp 1 logo iaru 1 logo pzk

Nunc augue sed quis praesent phasellus egestas.