Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polski Związek Radioorientacji Sportowej

 

     
     
W dniach 16-18 maja 2014 r. w okolicach Zamościa odbył się I Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego w Radioorientacji Sportowej.
Zawody te były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Kazachstanie oraz do Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną w Bułgarii.Rozgrywane corocznie Międzynarodowe Zawody w Radioorientacji Sportowej o Puchar Roztocza, w tym roku miały wyjątkowy charakter. Samorząd Gminy Zamość wraz z UKS Azymut Siedliska postanowili uczcić pamięć zmarłego w zeszłym roku wieloletniego Prezesa Polskiego Związku Radioorientacji Sportowej, a jednocześnie honorowego obywatela Gminy Zamość - Zdzisława Strzemiecznego.Cieszy fakt, że te zawody miały międzynarodowy charakter nie tylko z nazwy, gdyż nasi sąsiedzi stawili się licznie na linii startu. Na zamojskiej ziemi pojawili się sportowcy z Litwy, Mołdawii, Rosji, Słowacji i Ukrainy oraz liczne reprezentacje krajowych klubów.W ciągu 3 dni zorganizowano 4 biegi, których wyniki prezentujemy poniżej:   
     
ico readme Sprint 3,5 MHz -Międzyczasy   
 ico readme Klasyk 144 MHz - Międzyczasy   
ico readme Bieg nocny 3,5 MHz - Międzyczasy  
ico readme Klasyk 3,5 MHz - Międzyczasy  
     
powrot  
logo wojskowejfedsportu logo lacznosc lok lok logo www logo mon 1 logo zhp 1 logo iaru 1 logo pzk

Nunc augue sed quis praesent phasellus egestas.